instagram
telegram
phone

کوچک کردن سینه با عمل جراحی و لیپوساکشن :راه و روش،عوارض و هزینه

y
کاشت ریش و سبیل طبیعی:بهترین روش و قیمت
۲۱ مرداد ۱۳۹۴
10-03-2013-12-14-12-ق
پروتز گونه : با تزریق ژل و چربی و جراحی کاشت گونه
۲۲ مرداد ۱۳۹۴

کوچک کردن سینه با عمل جراحی و لیپوساکشن :راه و روش،عوارض و هزینه

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

در این کلینیک روش کوچک کردن سینه ، میکرولیپو یا لیپوماتیک با حداقل تهاجم و ماموپلاستی یا جراحی کوچک کردن سینه می باشد . جراح پس از مشاوره با بیمار با توجه به شرایط و بر مبنای نیازها و بدن وی یکی از این دو روش را برمی‌گزیند.

دلایل کوچک کردن سینه ها

بزرگ بودن سینه‌ها می‌تواند مایه ناراحتی و شرمساری باشد، و اجازه ندهد بانوان لباس‌های دلخواه و مد روز به تن کنند و در رقابت‌های ورزشی مشارکتی فعال داشته باشند. مشکل مبتوان بانویی با سینه‌های بزرگ را یافت که در لباس شنا یا هر لباس دیگری بدون لباس زیر محکم احساس اعتماد به نفس داشته باشد. ناخرسندی از حالت بدن، توجه ناخوشایند دیگران  نیز از نتایج بزرگ بودن بیش از اندازه سینه است که افسردگی پی‌آمد ناگزیر آن به شمار می‌رود.

گاهی ناراحتی جسمی ناشی از تحمل سینه‌های بزرگ و سنگین علت روی آوردن به عمل کوچک کردن سینه است. متداول‌ترین مشکلات جسمی مرتبط با سینه بزرگ عبارت‌اند از:
•    درد پشت و کمر و گردن
•    جا انداختن بند سینه‌بند روی شانه
•    ناتوانی در مشارکت در فعالیت‌های ورزشی
•    حالت اندامی نامناسب
•    تعریق بیش از اندازه، عفونت و حساسیت پوستی زیر سینه‌ها

راه ها و روش های کوچک کردن سینه

معمولا راههای کوچک کردن سینه بسیاری وجود دارد. عمل کوچک کردن سینه با هدف کوچک کردن اندازه، وزن و حجم سینه و در عین حال بهبود شکل و افزایش کلی زیبایی انجام می‌شود. ماستوپکسی (لیفت سینه) یا بالا کشیدن سینه نیز عمل رایج دیگری است که همزمان با عمل کوچک کردن پستان انجام می‌شود.

متخصصان کلینیک سیب سرخ با توجه به اهداف بیمار و سن وی دو عمل متفاوت را برای کوچک کردن سینه انجام می‌دهند:
MicroLipo لیپوماتیک
کوچک کردن سینه به کمک لیپوساکشن بدون درد با میکروکانولا: این روش عملی با حداقل تهاجم است که تحت بی‌حسی موضعی انجام می‌شود، البته این روش تنها برای بانوانی مناسب است که در سن یائسگی هستند یا پیش از این یائسه شده‌اند. چربی اضافی ناحیه سینه طی این عمل با استفاده از میکروکانولاهای بسیار ظریفی با قطر کمتر از ۳ میلی‌متر تخلیه می‌شود. این عمل هیچ مزاحمتی برای ناحیه نوک پستان ایجاد نمی‌کند و هیچ برش و به تبع آن هیچ بخیه‌ای روی بدن بیمار ایجاد نمی‌شود، بنابراین ممکن است صرفاً جای زخم تقریباً محوی رو بدن باقی بماند. دوره بهبود این عمل نیز بسیار کوتاه است.
سینه‌ها پس از لیپوساکشن با میکروکانولا، که میکرولیپو یا عمل لیپوماتیک نیز نامیده می‌شود، کوچک‌تر و در نتیجه سبک‌تر و خوش‌حالت‌تر می‌شوند. شکل کلی سینه‌ها جز این که ۵۰ در صد کوچک‌تر می‌شود تفاوت چندانی با قبل از عمل نخواهد داشت.
کوچک کردن سینه با لیپوساکشن در سنین پس از یائسگی و بر روی بانوانی انجام می‌شود که از شکل و محل نوک پستان رضایت کلی دارند و تنها می‌خواهند بزرگی و وزن سینه را کاهش دهند.
متقاضیان مناسب این روش بانوانی با مقدار زیاد چربی هستند، به همین دلیل است که انجام این عمل برای افراد جوان‌تر توصیه نمی‌شود، چون آنان معمولاً بافت غده‌دارتری دارند. نکته مهم مانند تمام عمل‌ها داشتن انتظارات واقع‌بینانه است.
چنانچه از حالت و شکل کلی سینه خود رضایت دارید و صرفاً می‌خواهید وزن و اندازه سینه را کاهش دهید تا از درد گردن و پشت بدن رهایی یابید، لیپوماتیک لاغری می‌تواند با کوچک کردن بیش از ۵۰ درصدی سینه خواسته شما را برآورد.
اگر سینه دچار افتادگی قابل ملاحظه باشد و ناحیه سینه برجسته به نظر نرسد، عمل لیپوساکشن با توجه به نبود بافت چربی کمکی به بیمار نخواهد کرد. برای افزایش زیبایی سینه‌های افتاده معمولاً باید پوست برش داده شود تا پروتز سینه یا لیفت سینه در بدن قرار گیرد.هزینه‌ لیپوماتیک نیز بسته به نواحی تحت درمان متفاوت است.
ماموپلاستی/ جراحی کوچک کردن سینه
کوچک کردن سینه با جراحی یا ماموپلاستی عملی جراحی است که تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود. سینه پس از خارج کردن پوست و بافت چربی و غده‌ای مجدداً شکل داده می‌شود و نوک پستان در جای مناسب قرار می‌گیرد. بنابراین این عمل برای گروه وسیعی از متقاضیان در هر سنی مناسب است. ماموپلاستی در مقایسه با لیپوساکشن تهاجمی‌تر است و بیمار باید پس از عمل چند روز در بیمارستان بستری شود و ۲ تا ۶ هفته استراحت کند.
شاخص‌ترین مزیت ماموپلاستی بر لیپوساکشن این است که جراح می‌تواند شکل و حالت سینه را کاملاً تغییر دهد و سینه‌ها را بالاتر بیاورد. نوک پستان نیز متناسب با اندازه جدید سینه جابه‌جا می‌شود.
جراحان بسته به اندازه سینه و نتایج دلخواه می‌توانند یکی از روش‌ها و تکنیک‌های گوناگون موجود را انتخاب کنند. در ادامه بیشتر به توضیح جراحی کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی می‌پردازیم.
جراحی ماموپلاستی برخلاف عمل لیپوماتیک برای بانوانی که بافت سینه‌شان بیشتر غده‌ای است تا چربی نیز مناسب است. چنانچه سینه‌تان افتاده است یا از حالت یا محل قرارگیری نوک پستان راضی نیستید، عمل ماموپلاستی و ماستوپکسی می‌تواند بهترین راه‌حل باشد. البته بر روی گروهی از بیماران باید هر دو عمل کوچک و بزرگ کردن سینه با پروتز انجام شود.
بزرگ بودن ناحیه سینه، گاینکوماستی، در میان مردان نیز به چشم می‌خورد.
ما در کلینیک سیب سرخ درمان‌های متعددی را برای بهبود زیبایی و شکل سینه انجام می‌دهیم، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که متخصصان ما در طول جلسه‌ی مشاوره صادقانه شما را راهنمایی و مناسب‌ترین روش را با در نظر گرفتن نیازها و نتایج دلخواه پیشنهاد خواهند کرد.
عمل
جراحی کوچک کردن سینه عملی بسیار متداول است که طی آن بافت غده‌ای، پوست و چربی اضافی از سینه خارج می‌شود تا شکل و بزرگی سینه متناسب با بدن بهبود یابد. بالا بردن سینه یا ماستوپکسی در بسیاری موارد همزمان با کوچک کردن سینه انجام می‌شود تا سینه‌هایی با شکل جدید ایجاد شود، محل نوک پستان تغییر داده شود و بیمار از سینه‌های خوش‌حالت‌تر با برجستگی فریبنده برخوردار گردد.
این عمل که حدوداً ۳ ساعت زمان می‌برد تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود. البته طول دقیق زمان عمل به اندازه سینه و نتایج مد نظر بستگی دارد. جراح با در نظر داشتن بزرگی سینه و نتایج مورد انتظار یکی از روش‌های موجود را برمی‌گزیند.
کوچک کردن از نوع لنگری یا T معکوس: این تکنیک رایج‌ترین روش است که در آن برش لنگری شکلی ایجاد می‌شود که از اطراف هاله دور نوک پستان آغاز می‌شود، به صورت عمودی پایین می‌رود و سپس به صورت افقی در راستای چین یا خط طبیعی سینه امتداد می‌یابد.
کوچک کردن سینه با الگوی عمودی: در این روش برش مدوری پیرامون هاله ایجاد می‌شود و رو به پایین امتداد داده می‌شود. مزیت این روش عدم ایجاد شکاف زیر سینه و احتمال پایین‌تر بروز عوارض ناشی از زخم است. هر چند این روش چین کوچک پوستی را در سر تحتانی جای زخم عمودی باقی می‌گذارد.
کوچک کردن با ایجاد برش دور هاله: در این روش فقط برش مدوری اطراف هاله ایجاد می‌شود. این تکنیک تنها برای خارج کردن مقادیر اندک چربی مناسب است.
جراح برش‌ها را در محل‌های مورد توافق ایجاد می‌کند. نوک پستان پس از برداشتن پوست در موقعیت جدید قرار داده می‌شود. بزرگی هاله متناسب با شکل جدید سینه تنظیم می‌شود.
برش‌ها پس از به اتمام رسیدن عمل بخیه زده می‌شود و سینه‌ها با باند نگه دارنده مخصوص پوشانده می‌شود. لوله‌های پلاستیکی بسیار ظریفی در هر سینه قرار داده می‌شود که حدود ۴۸ ساعت در سینه باقی می‌ماند تا خون و مایعات را از سینه به درون کیسه هدایت کند. بیمار باید یک تا دو روز در بیمارستان تحت نظارت باشد.
دوران بهبود عمل کوچک کردن سینه
بیمار باید پس از جراحی کوچک کردن سینه دو روز در بیمارستان بستری شود. سینه‌ها در ابتدا اندکی متورم و دردناک هستند. درد با مصرف مسکن کاملاً تسکین می‌یابد.
متخصصان ما بیمار را  پیش از ترخیص در خصوص نحوه مراقبت پس از عمل و زمان مراجعه بعدی به جراح برای کشیدن بخیه‌ها راهنمایی می‌کنند.
بیمار از پیش آگاهی دارد که چند روز باید مرخصی بگیرد و در منزل استراحت کند و در وهله اول سینه‌بند بدون سیم محکم و اندازه ببندد. همچنین انجام فعالیت‌های شدید جسمی و بلند کردن اشیاء سنگین پیش از ۶ هفته، یعنی پیش از طی شدن دوران بهبود جراحی، ممنوع است.
بیمار پس از ۶ هفته می‌تواند نتیجه نهایی ماموپلاستی را مشاهده کند، جای زخم پس از این مدت هنوز مقداری قرمز خواهد بود که البته جای نگرانی نیست و پس از چند ماه تقریباً محو می‌شود.
اثرهای جانبی، خطرهای احتمالی و عوارض
عمل کوچک کردن سینه نیز مانند تمامی عمل‌های جراحی با عوارضی نادر همراه است. جراح  بیمار را در جلسه مشاوره از این عوارض کوچک کردن سینه آگاه می‌کند و دفترچه راهنمایی را در اختیار وی قرار می‌دهد. در پرسیدن سوالات و رفع ابهام‌ها و نگرانی‌های خود کوچک‌ترین تردیدی به دل راه ندهید تا بتوانید با آرامش خیال دوره درمان را سپری کنید.

هزینه کوچک کردن سینه
هزینه جراحی کوچک کردن سینه را نمی‌توان به طور دقیق بیان کرد، چون مورد هر بیمار با دیگری متفاوت است و درمان با توجه به شرایط منحصر به فرد هر بیمار مختص وی طراحی می‌شود. چنانچه در نظر دارید این عمل را انجام دهید، لطفاً با کلینیک تماس بگیرید تا وقت جلسه مشاوره رایگان برایتان تنظیم شود و در آن جلسه به تفصیل در خصوص این عمل و هزینه آن با جراح مشورت کنید. هزینه‌ برآورد شده طی این جلسه تمامی مخارج، از هزینه خود عمل  تا هزینه بستری شدن در بیمارستان و ملاقات‌های پس از عمل، را شامل می‌شود و می‌توانید مطمئن باشید که متقبل پرداخت هزینه دیگری نخواهید شد.
tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *