instagram
telegram
phone

کاشت ابرو با موی طبیعی روش دائمی پر پشت کردن موهای ابرو

لاغری موضعی:بهترین راه و روشهای بدون جراحی
۸ مرداد ۱۳۹۴
بنر بوتاکس
تزریق بوتاکس: پیشگیری و درمان چین و چروک با ریلکس کردن ماهیچه ها
۱۸ مرداد ۱۳۹۴

کاشت ابرو با موی طبیعی روش دائمی پر پشت کردن موهای ابرو

az_DA_A9_D8_A7_D8_B4_D8_AA-_D8_A7_D8_A8_D8_B1_D9_88-
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

photo_2017-04-06_09-32-14

کاشت ابرو برای خانم‌ها  و آقایان تبدیل به روش محبوبی شده است و می‌تواند برای افرادی که ریزش موی ابرو دارند مفید باشد.همچنین ترمیم ابرو می‌تواند به  ابروهایی که تراکم کافی ندارند،ضخامت و حالت دهد تا به شکل دلخواهشان برسند. دلایل انجام کاشت ابرو در افراد می‌تواند به اندازه‌ی افرادی که این عمل را انجام می‌دهند، متفاوت باشد، و می‌تواند به دلایل بیماری، جراحی، زخم، حالات پوست، کنده شدن بیش از حد ابرو یا ابرویی که به طور طبیعی نازک است، باشد.

در کلینیک زیبایی سیب سرخ از تکنیک‌های پیشرفته و ثابت‌شده در حل مشکل ریزش موهای ابرو و پرپشت كردن ابرو استفاده می‌شود. همچنین کاشت ابرو در این کلینیک با استفاده از موی طبیعی خود بیمار انجام می‌شود و بدین ترتیب ظاهری کاملا طبیعی برای فرد ایجاد می شود. الگوی کاشت ابرو با توجه به سلیقه و نظر بیمار و همچنین فرم صورت وی توسط پزشک متخصص پوست تعیین می شود و پس از آن مراحل عمل تحت بی حسی موضعی و بدون ناراحتی برای بیمار انجام می شود.

فهرست مطالب

دلایل ریزش موی ابرو


 

دلایل ریزش موی ابرو

ریزش موی ابرو می‌تواند به دلایل مختلفی اتفاق بیفتد. بیماری‌های خاص نظیر کم‌کاری تیروئید، می‌تواند افراد را مستعد ریزش موی ابروکند. حالت دیگری که از کاشت ابرو سود می‌برد، کنده شدن یا خالی شدن بیش از حد محل ابروست، که می‌تواند منجر به از بین رفتن کلی یا جزئی ابرو شود. در کنار این ها، زخم یا تصادف هم می‌تواند منجر  به ریزش ابرو شود و از نگاه جراحی-عمل‌های سرطان پوست یا دیگر جراحی‌ها در این ناحیه می‌تواند سبب از بین رفتن ابرو شود. برخی افراد با ابروهای نازک متولد می‌شوند و دوست دارند کاشت ابرو انجام دهند، زیرا ابروهای پهن‌تری می‌خواهند تا چشم‌هایشان بیشتر جلوه کند و صورت و چشم‌هایشان را جذاب‌تر نشان دهد.

چه كسانی می توانند كاشت ابرو انجام دهند؟


 photo_2017-04-06_09-36-03

 

  • كسانی كه ابروهایی كم پشت دارند برای پرپشت كردن ابروهایشان
  • كسانی كه شكل و فرم ابروهایشان زیبا نیست (دائم با مداد ابرو مجبور به تصحیح شكل آن هستند) برای تغییر فرم ابروهایشان می توانند مراحل کاشت ابرو را انجام دهند.
  • كسانی كه اثر سوختگی یا جای بخیه (اسكار) در ابروهایشان دارند برای ترمیم جای آنها بهترین گزینه کاشت ابروی طبیعی است.
  • كسانی كه قبلا تاتوی ابرو كرده اند ولی از فرم آن خسته شده اند نیز می توانند با استفاده از تكنیك های خاص و حرفه ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند
  • كسانی كه به دلیل بیماری های خاص یا موارد دیگری قسمتی از ابروی خود را از دست داده اند برای پر كردن داخل آن ناحیه از ابروهایشان می توانند کاشت ابرو انجام دهند.

 

تکنیک‌های کاشت ابرو


وقتی صحبت از تکنیک‌های به کار رفته در کاشت ابرو می‌شود، ضروری است که جراح در کنار هنر ویژه‌ای که به کار می‌گیرد، وسواس زیادی در جزئیات عمل نشان دهد. زوایای موی یکدست، فر طبیعی،  طراحی سر تا دم الگوی ابرو، همگی در ایجاد یک ابروی کامل و جذاب موثرند که هدف اصلی کاشت ابرو است.هنگام جراحی کاشت ابرو، موهای سالم بیمار ، تک به تک از پشت سرش کنده می‌شود. گرافت‌ها معمولا فقط شامل موهای تک هستند، اگرچه برای افرادی که موهای خیلی خوبی دارند، گرافت‌های با دو مو هم برای کاشت در کانون داخلی ابرو استفاده می‌شوند. هر گرافت مو با دقت آماده شده و سپس در ناحیه‌ی ریزش مو در ابرو جای گذاشته می‌شود. بسیار مهم است که زوایای هر موی ابرو به درستی جای بگیرد تا نتیجه‌ی طبیعی حاصل شود. زوایای ابرو باید با پوست در یک سطح باشد. و به حالت عمود در برابر بینی باشد و ظاهری شبیه “دم ماهی ” (به عبارت دیگر هاشور زده) در انتهای کار داشته باشد.

بهبود کاشت ابرو


معمولا بهبود جراحی کاشت ابرو کمتر از ۲۴ ساعت طول می‌کشد. روز بعد از جراحی، می‌توانید بیشتر فعالیت‌های روزمره‌تان را از سر بگیرید، اگرچه توصیه شده است که تا یک هفته از انجام فعالیت‌های شدید خودداری کنید تا از هر نوع جراحت اتفاقی پیشگیری کنید و و خطر خونریزی را کاهش دهید. می‌توانید روز بعد از جراحی به سرکارتان برگردید، اگرچه بیشتر افراد چند روز بعد از جراحی را مرخصی می‌گیرند. زخم‌های بسیار ریزی در محل کاشت خواهید داشت که شاید موجب تورم کم در آن ناحیه شود.

عوارض احتمالی


عوارض کاشت ابرو بسیار اندک است. موی کاشته شده در مواردی انگشت‌شمار در جهتی متفاوت با جهت مطلوب رشد می‌کند. در چنین مواردی مو را می‌توان عادت داد تا در جهت صحیح رشد کند، در بدترین حالت عوارض کاشت ابرو ، مو با موچین کنده می‌شود.

 هزینه و قیمت


 هزینه کاشت ابروبا موی طبیعی برای هر بیمار متفاوت است و به عامل‌های متعددی مانند تعداد پیوندهای لازم، بزرگی ناحیه ترمیم و جایگزینی و پرپشتی ابرو بستگی دارد. پزشک هزینه کاشت ابروی طبیعی را در طول جلسه مشاوره اولیه به بیمار اطلاع می‌دهد.

قیمت کاشت ابروی طبیعی بر اساس تعدادی از عوامل تعیین می‌شود از جمله اساس ناحیه ای که قرار است تحت عمل قرار بگیرد، ضخامت و تراکم ابرو، و تعداد پیوندهای موی مورد نیاز برای ایجاد ظاهر طبیعی و مطلوب پرداخت نماید. قیمت کاشت ابرو طبیعی در طول جلسات مشاوره درمانی بر اساس شرایط و ویژگی‌های مطلوب و خاص مورد نظر شما تعیین خواهد شد.

سوالات متداول


 

photo_2017-04-06_09-36-22

خانم ۲۸ ساله هستم سال گذشته کاشت ابرو انجام داده‌ام ولی موهای آن نامرتب و بدحالت و سیخ سیخ درآمده علتش چیست؟ آیا راه درمانی بری درست کردنش وجود دارد؟

این مشکل را که در بسیاری از ابروها می‌بینیم علت‌های مختلفی دارد که عبارتند از:

  • تکنیک غلط تیم کاشت ابرو و نداشتن تبحر و تخصص کافی افراد بزای انجام کاشت ابرو همانند الف) غلط خواباندن موها در ابرو با زاویه‌های اشتباه (مثلا اگر موها را با زاویه عمود به پوست (۹۰ درجه) بکاریم ابروها به حالت مسواکی (سیخ سیخ) رشد می‌کنند و ظاهری زشت ایجاد میکنند.) ب) با اینکه اگر از موهایی با قطر نامناسب و ضخیم برای کاشت طبیعی مو استفاده شود ابروی کاشته شده نمایی نازیبا پیدا می‌کند. مراقبت بعد از کاشت ابرو توسط خود شخص نیز در ایجاد یک ابرو و با شکل هنرمندانه بی‌تأثیر نیست.
  • در پاسخ به سوال شما باید گفت مشکل شما به امید خدا با استفاده از روش‌های نوین پزشکی و تکنیک‌های علمی و تخصصی دقیق قابل حل است.

آیا پس از کاشت ابرو می‌توان ابروها را رنگ کرد یا با موچین اصلاح کرد؟

بله، شما می‌توانید مانند ابروی طبیعی، ابروی کاشته شده را رنگ و اصلاح کنید.

دختری هستم ۲۲ ساله در اثر تصادف قسمتی از ابرویم را از دست داده‌ام و جای بخیه آن روی ابرویم باقی مانده‌است. آیا می‌توانم روی جای بخیه‌هایم کاشت ابرو انجام دهد؟

بله، کاشت ابرو بهترین انتخاب برای شماست.

خانمی ۲۵ ساله هستم که تاتوی ابرو دارم. آیا می‌توانم روی تاتوهایم کاشت ابرو انجام دهد؟

البته که جواب شما مثبت است. به توجه به اینکه زمینه ای از رنگ هم روی پوست شماست کاشت ابروی شما اگر به طور حرفه‌ای انجام گیرد نتیجه ای بسیار عالی خواهد داشت.

دختری ۲۰ ساله هستم که چون دوست دارم ابروهایی بلند و با حالت کشیده داشته‌باشم مجبورم دم ابروهایم را تیغ بزنم و انتهای ابروهایم را با مداد ابرو به فرم کشیده درآورم آیا می‌توانم این شکل دلخواه ابرویم را با کاشت ابروهایم به دست آورم؟

بله، به شرط آنکه کاشت موی شما توسط گروه متخصص و باتجربه و با تکنیک تخصصی صحیح انجام شود.

خانمی ۲۴ ساله هستم در بچگی در سانحه‌ای صورتم سوخته است و یک ابرویم به طور کامل و قسمتی از ابروی دیگرم از بین رفته آیا می‌توانم روی قسمت‌های سوخته شده ابروهایم کاشت انجام دهم؟

بله، کاشت ابرو روی اسکارهای ناشی از سوختگی امکان‌پذیر است ولی تکنیک خاص خود را دارد.

خانمی ۳۱ ساله هستم کاشت ابرو انجام داده ام ولی موهای ابروهایم به صورت دوتایی و سه تایی درآمده‌اند به‌طوری که اگر آنها را اصلاح کنم جایشان خالی می‌شود، چه کار باید بکنم؟

با توجه به اینکه موها در بدن به صورت تکی، دوتایی و سه تایی وجود دارند باید در زمان کاشت مو در ابروها فقط و فقط از موهای تکی استفاده می‌شده ولی نگران نباشید انشاءالله مشکل شما را می‌توان اصلاح کرد.

خانمی ۲۲ ساله هستم ۲سال پیش تاتوی ابرو انجام داده‌ام برای از بین بردن آن به من پیشنهاد شده است که رنگی مشابه رنگ پوستم روی تاتوی قبلی تزریق کنم، آیا با این روش می‌توانم تاتوی خود را پاک کنم؟

خیر به هیچ‌وجه با رنگ دیگری نمی‌توان رنگ تاتوی قبلی خود را از بین برد چون رنگ دوم با رنگ اول ترکیب شده و نتیجه آن برای شما بسیار بدتر خواهد شد. شما باید با استفاده از روش‌های علمی از جمله لیزرهای خاص با تکنیک‌های نوین پزشکی دیگر برای از بین بردن رنگ تاتوی خود اقدام کنید.

خانمی ۳۶ ساله هستم که یکسال قبل ابروهایم را تاتوی هاشوری کرده‌ام تا شبیه ابروی طبیعی باشد اما الان راضی نیستم. آیا می‌توانم کاشت ابرو روی تاتوهای هاشوری‌ام انجام دهم؟ آیا کاشت ابرو می‌تواند شکل غیرطبیعی بودن ظاهر ابروهایم را اصلاح کند؟

قطعا با پرکردن فضای خالی بین هاشورها همچنین عمل کاشت مو روی خود هاشورها توسط موهای نازک و طبیعی خودتان می‌توان ابروهایی بسیار زیبا و طبیعی به شما هدیه داد.

نمونه های کاشت ابرو در کلینیک سیب سرخ

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

[dopts id=”1″]

 

نظرات مراجعه کنندگان


 1

 

2

 

نتایج کاشت طبیعی ابرو روی تاتوی قبلی در کلینیک سیب سرخ

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

 [dopts id=”9″]

افزایش تراکم ابرو


برای داشتن بیشترین تراکم ابرو، مطالب زیر را مطالعه کنید.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

[dopts id=”3″]

 

 
tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *