instagram
telegram
phone

علت و درمان پف زیر چشم

takroj.ir_
ایجاد چال گونه هنگام خنده
۳ شهریور ۱۳۹۴
Laser_hair_1
درمان و ازبین بردن جای زخم ، بخیه و سوختگی
۵ شهریور ۱۳۹۴

علت و درمان پف زیر چشم

13862704641
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

13862704641

پف زیر چشم که می تواند به شکل ورم خفیف، کبودی یا افتادگی پوست زیر چشم در افراد مشاهده شود، آخرین چیزی است که اکثر افراد می خواهند با آن در آینه روبرو شوند. با وجودی که پف زیر چشم می تواند ناراحت کننده یا خجالت آور باشد، معمولاً این شرایط فقط یک مشکل زیبایی موقت است و به ندرت نشانه ای از ایجاد مشکلات جدی در ارتباط با سلامتی فرد می باشد.

علت ها و دلایل

موارد زیر می توانند علت پف زیر چشم باشند:
•    مسائل ارثی
•    تجمع مایع زیر پوست به خاطر تغییرات آب و هوا یا ایجاد تغییر در سطح هورمون ها
•    آلرژی یا ورم پوست، به خصوص اگر پف زیر چشم با قرمز شدن و احساس خارش همراه باشد
•    مصرف داروهای خاص

ورم زیر چشم می تواند زمانی ایجاد شود که بافت های این ناحیه از بدن سفتی خود را از دست بدهند. هنگامی که این شرایط ایجاد می شود، عضلات زیر چشم می توانند دچار افتادگی شده و بافت های چربی متورم می شوند. علت پف زیر چشم می تواند در نتیجه خستگی، آلرژی، ورم، یا چاقی نیز ایجاد شود، اما در اکثر مواقع این شرایط به خاطر فرآیند افزایش سن در افراد مشاهده شود. هنگامی که فرد جوان است، عضلات و پوست می تواند بافت چربی را در محل خود در پوست نگه دارد و به این ترتیب یک ظاهر سفت و هموار برای پوست ایجاد می شود. به هر حال با افزایش سن، پوست سطح کلاژن و سفتی خود را از دست می دهد. هنگامی که این شرایط اتفاق می افتد، پوست و عضلات به تدریج دچار افتادگی می شوند. به این ترتیب هر چه بافت چربی بیشتری در ناحیه زیر چشم ها وجود داشته باشد، وزن بیشتری در این ناحیه از بدن وجود داشته و پوست بیشتر به سمت پایین کشیده می شود. در نتیجه پف چشم  باعث می شودپوست دچار افتادگی بیشتر واز حالت عادی خارج شود و حتی می تواند بافت چربی بیشتری را در خود جمع کند. به این ترتیب چرخه فرآیند ایجاد افتادگی پوست  و نیاز به درمان پف زیر چشم ، بطور مداوم ادامه پیدا خواهد کرد.

راه ها و روش های درمان

روش های اصلی مورد استفاده برای اصلاح و درمان پف زیر چشم در این کلینیک به شرح زیر هستند:

•    تزریق اسید هیالورونیک در بخش های فرو رفته پوست
•    لیزر درمانی
•    عمل جراحی زیبایی بلفاروپلاستی

تزریق ژل 

ناودان اشک یک ناحیه فرو رفته در زیر چشم و کنار بینی است. این فرو رفتگی با افزایش سن در نتیجه افتادگی پوست و چربی سطحی زیر آن تشدید می شود. با بالا رفتن سن این فرو رفتگی می تواند باعث ایجاد ورم زیر چشم و ایجاد حلقه های تیره و سیاهی زیر چشم شود. در این کلینیک از تکنیک ایجاد سوراخ های دقیق در این ناحیه و تزریق ژل در بالای استخوان اربیتال برای رفع پف چشم استفاده می شود. به این ترتیب تزریق های متعدد برای وارد کردن مقادیر به نسبت کم ژل در این ناحیه انجام شده و سپس وضعیت ژل ها به دقت ماساژ و حالت داده می شود.یکی از روش های درمان قطعی پف زیر چشم، تزریق ژل است. این روش درمان پف چشم فقط به حدود ۱۰ دقیقه زمان نیاز دارد و نتایج حاصل از آن برای بیمار شگفت انگیز می باشد. این روش درمانی  علت کبودی زیر چشم می تواند باعث جوان شدن ظاهر خسته صورت بطور موثر در مقایسه با سایر روش های درمانی شود و نتایج آن از ۱۲ تا ۱۸ ماه دوام و ماندگاری دارد.

مزایا این روش در مقایسه با جراحی

برای استفاده از این روش ابتدا وضعیت کلی بیمار قبل از تصمیم گیری درباره مناسب بودن این روش بررسی می شود. بسیاری از بیماران که قبلاً تصور می شد برای رفع مشکل آنها فقط می توان از عمل جراحی پلک چشم استفاده کرد، از نتایج حاصل از این روش شگفت زده شده و بیان کرده اند این روش درمانی سریع و راحت توانسته مشکل آنها را بر طرف نماید. به هر حال، هنوز بسیاری از بیماران وجود دارند که استفاده از این روش برای آنها امکان پذیر نیست و لازم است هنوز برای آنها از عمل جراحی استفاده شود. مزایای ناشی روش تزریق ژل در مقایسه با عمل جراحی، متعدد و به شرح زیر هستند:
•    عدم باقی ماندن جای زخم جراحی بر روی صورت
•    عدم نیاز به بی هوشی عمومی
•    عدم نیاز به بستری شدن در بیمارستان. در واقع این روش از بین بردن پف زیر چشم در یک روز انجام می شود و افراد بیمار معمولاً می توانند در همان روز فعالیت های عادی خود را مجدداً شروع نمایند.
•    عدم نیاز به مرخصی کردن از محل کار
•    دستیابی به نتایج بهتر در مقایسه با عمر جراحی در بسیاری از موارد.

جراحی پلک یا بلفاروپلاستی

بلفاروپلاستی یا جراحی پلک می تواند پوست و چربی اضافی اطراف چشم ها را خارج کرده و وضعیت عضلات این ناحیه از بدن را اصلاح نماید. برای عمل جراحی پلک بالا، جراح شکاف هایی د%


tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاه ها بسته شده است