instagram
telegram
phone

راه و روش بزرگ کردن سینه با عمل جراحی و تزریق چربی

پروتز باسن و تزریق چربی برای افزایش حجم و برجسته شدن آن
۲۳ مرداد ۱۳۹۴
01111-300x202
پروتز سینه:روش عمل جراحی و عوارض
۲۳ مرداد ۱۳۹۴

راه و روش بزرگ کردن سینه با عمل جراحی و تزریق چربی

breast-reduction-300x180
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

breast-reduction-300x180

بزرگ کردن سینه، یک عمل زیبایی جهت بهبود شکل و اندازه سینه است که در آن از دو روش پروتز یا تقبل هزینه تزریق چربی یا انتقال چربی برای افزایش اندازه یا اصلاح فرم سینه خانم‌ها استفاده می‌شود. جراحی پروتز سينه یک عمل پرطرفدار است که می‌تواند ظاهر خانم‌ها را بهبود ببخشد و به بالا رفتن اعتماد به نفسشان کمک کند. اکثر کسانی که این عمل را از انجام داده‌اند معتقدند که این عمل تأثیر واقعاً مثبتی بر زندگی آن‌ها داشته است.

در ادامه هر دو روش بزرگ کردن سینه شرح داده شده است :

بزرگ کردن سینه‌ها با جراحی پروتز سینه

در طول مشاوره اولیه، در مورد انتظاراتی که از نتایج عمل دارید، از جمله اندازه و فرم و همچنین نوع پروتز سینه که ترجیح می‌دهید، صحبت خواهید کرد. ما در کلینیک سیب سرخ ما از دو گزینه برای بزرگ شدن سینه استفاده میکنیم. در اینجا شما هم می‌توانید پروتزهای سیلیکونی را انتخاب کنید که سینه را سفت نشان می‌دهند و نتیجه استفاده از آن‌ها از همه گزینه‌ها طبیعی‌تر احساس می‌شود، و هم می‌توانید از پروتزهای سالین (نمکی) استفاده کنید که برای گذاشته شدن در سینه جمع می‌شوند (یعنی ابتدا جاگذاری شده و سپس با آب نمک پر می‌شوند) و به همین خاطر شکاف مورد نیاز برای آن‌ها کوچکتر است و کمتر به چشم می‌آید. هر دو نوع عمل پروتز سینه مزایا و معایب خود را دارند، با این حال، کلینیک سیب سرخ تنها از محصولاتی با بالاترین کیفیت استفاده می‌کند.

اکثر بیماران، پس از انجام عمل بزرگ شدن سینه، به طور متوسط یک یا دو روز در بیمارستان استراحت می‌کنند. عمل جراحی تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود، به این معنی که شما در تمام طول عمل که کلاً یک یا دو ساعت طول می‌کشد در خواب به سر خواهید برد.در طول مشاوره، جراح در مورد تکنیک‌های مختلف عمل پروتز سينه با شما صحبت خواهد کرد. گزینه‌های موجود برای این کار عبارتند از ایجاد شکاف نزدیک زیر بغل، در چین زیر سینه‌، گوشه پایینی هر کدام از طرفین سینه، یا اطراف هاله  (منطقه‌ای از نوک پستان که تیره‌تر است). سپس پروتز زیر بافت طبیعی پستان یا زیر عضلات سینه قرار داده می‌شود و هنگامی که در جای صحیحش قرار گرفت شکاف ایجاد شده با استفاده از بخیه بسته می‌شود.

پس از جراحی، برای کمک به فرایند بهبودی و همچنین برای داشتن احساس راحتی، نیاز خواهد بود که از یک سینه‌بند حمایتی  مخصوص استفاده کنید. همچنین برای ادامه روند بهبودی در خانه باید مدتی استراحت کنید. مشاور در مورد خطرات تهدید کننده در زمان بهبودی در خانه نیز شما را آگاه خواهد کرد.

اگر مایلید اطلاعات بیشتری در مورد عمل جراحی بزرگ کردن سینه در به دست بیاورید، می‌توانید این مقاله را مطالعه کنید: پروتز سینه

بزرگ کردن سینه‌ها با تزریق چربی

در بزرگ کردن سینه با روش تزریق چربی، اساساً از لیپوساکشن برای برداشتن چربی از بخش‌هایی از بدن جهت تزریق به سینه استفاده می‌شود.

اگر چه بزرگ کردن سینه با روش تزریق چربی در سینه به اندازه پروتزها طرفدار ندارند اما این روش برای خانم‌هایی که می‌خواهند سینه‌شان بعد از عمل ظاهری طبیعی داشته باشد گزینه مناسبی است؛ به علاوه این روش خطرات احتمالی پروتزها مانند پاره شدن، نشت کردن و جابجا شدن پروتز را نیز ندارد.

عموماً متقاضیان بزرگ کردن سینه زنان لاغر اندام هستند که به همین دلیل خیلی از خانم‌ها شرایط استفاده از روش انتقال چربی را ندارند. زیرا برای بزرگتر کردن سینه به این روش نیاز به مقدار زیادی چربی است که عموماً از ران‌ها، اطراف لگن و شکم برداشته می‌شود.

افراد مناسب برای استفاده از این روش

انتقال چربی برای افرادی مناسب است که می‌خواهند فرم سینه خود را با مقدار کمی افزایش حجم اصلاح کنند. اگر شرایط زیر را دارید، روش انتقال چربی برایتان مناسب نیست:

 • بخواهید اندازه سینه را به مقدار زیادی افزایش دهید.
 • چربی کافی برای انتقال نداشته باشید.
 • بخواهید سینه‌هایتان را بالا ببرید.
 • بخواهید طی سال بعد صاحب بچه شوید.
 •  تنها خواهان بزرگ کردن سینه، بدون لیپوساکشن، باشید.

برای درمان با این روش باید چربی کافی داشته باشید، به این معنی که در بسیاری از موارد، این روش برای افرادی با توده بدنی  کم مناسب نیست، و به همین دلیل به تمامی بیماران توصیه می‌کنیم که انتظارات معقولی داشته باشند. روش انتقال چربی، به سینه فرم می‌دهد اما اندازه آن را به مقدار قابل توجهی افزایش نمی‌دهد (که برای این منظور استفاده از پروتز توصیه می‌شود).

همیشه پیش از اقدام انتقال چربی باید در مورد واجد شرایط بودنتان مشاوره کاملی از یکی از پزشکان ما بگیرید. هر چند که این کار هزینه دارد اما هزینه پرداخت شده برای آن به طور کامل از هزینه درمان کسر می‌شود و در صورتی که انتقال چربی برایتان مناسب تشخیص داده نشود، پول پرداخت شده به عنوان هزینه مشاوره با جراحان ما جهت کاشت پروتز در نظر گرفته می‌شود.

اگر واجد شرایط بزرگ کردن سینه با روش انتقال چربی نباشید، جراحان پلاستیک ما، که شهرتی جهانی دارند، با روش‌های جراحی بزرگ کردن سینه به شما کمک خواهند کرد؛ روش‌هایی مانند:

 •  بزرگ کردن سینه با پروتز
 • کوچک‌ کردن پستان (ماموپلاستی)
 • بالا بردن سینه (ماستوپکسی)

تکنیک‌های بزرگ کردن سینه با انتقال چربی و آماده‌سازی بیمار

بافت چربی باید به آرامی برداشته شود؛ بنابراین این روش بیشتر از جراحی‌های متعارف بزرگ کردن و کاشت پروتز زمان می‌برد. تکنیک مورد استفاده یک روش سرپایی  است که علاوه بر مزیت انجام لیپوساکشن برای بیمار، کمترین سطح تهاجمی بودن را دارد. ما با تشریح جزئیات عمل، شما را چند هفته پیش از انجام آن آماده می‌کنیم.

پزشک در موارد خاصی به شما توصیه خواهد کرد که یک منبسط کننده بیرونی  به نام براوا (Brava) را بپوشید، که بدنتان را برای شرایط مناسب جهت تزریق چربی به سینه آماده می‌کند. اگر چه تغییرات آرام و به تدریج صورت می‌گیرند، اما فشار منبسط کننده به بدنتان کمک می‌کند که به طور طبیعی بافت‌ها و رگ‌های خونی جدیدی ایجاد کند، که باعث می‌شوند برای تزریق چربی جا باز شود.

وقتی برای تزریق چربی آماده شدید، بافت چربی از طریق لیپوساکشن برای تزریق چربی به سینه از چند قسمت بدنتان برداشته می‌شود. این کار به صورت کاملاً حساب شده انجام می‌شود تا تعادل و تقارن ساختمان بدنتان حفظ گردد. با این روش نیازی به ایجاد هیچ‌گونه شکافی نیست. اکثر بیماران را می‌توان طی دو یا سه ساعت تحت بیهوشی عمومی یا آرام‌بخشی سطح ۴  درمان کرد.

بهبودی پس از تزریق چربی

یکی از مزایای انجام تزریق چربی به روش سرپایی سرعت بهبودی در مقایسه با عمل جراحی متعارف بزرگ کردن سینه است. بسیاری از جراحان پلاستیک به جای انتقال یک باره مقدار زیادی چربی، آن را با چندین تزریق کم حجم انتقال می‌دهند، که این باعث می‌شود فرم دادن به سینه دقیق انجام شود. به علاوه، این کار به مشخص شدن هرگونه بدشکلی یا بی‌تقارنی که پیش از عمل در سینه وجود داشته نیز کمک می‌کند.

لازم به ذکر است که تمامی چربی انتقال یافته در محل تزریق باقی نمی‌ماند، بنابراین ممکن است برای رسیدن به نتیجه کامل یک بیمار به یک تا سه بار درمان نیاز باشد. بعضی از خانم‌ها در بین جلسات درمان دچار فرورفتگی‌هایی در سینه می‌شوند که ناشی از مرده بودن چربی برداشته شده است. البته، این مورد کلاً جای نگرانی ندارد. همان‌طور که ساخت یک مجسمه زیبا صبر و حوصله می‌خواهد، شما هم باید صبور باشید تا در پایان به نتیجه مطلوبتان دست پیدا کنید.

عوارض و خطرات

 • اگرچه تزریق چربی در مقایسه با جراحی‌های عمده بزرگ کردن سینه کمترین عوارض را دارد، با این حال ممکن است با استفاده از این روش هم عوارضی بروز کند. برخی عوارض تزریق چربی عبارتند از:
 • ناهموار شدن سطح سینه
 • موج‌دار شدن
 • نامتقارن یا یک وری شدن
 • تحلیل رفتن چربی
 • مشاهده خطوطی شبیه جای زخم در عکس‌های ماموگرافی
 • عفونت
 • تشکیل کیست

اکثر این عوارض غیرمعمول و کاملاً نادر هستند، با این حال آن‌ها ملاحظات مهمی هستند که باید در زمان تصمیم‌گیری به انجام تزریق چربی برای بزرگ کردن سینه مد نظر قرار بگیرند. پیشرفت فن‌آوری این روش را به راهی ایمن و پرطرفدار برای بزرگ کردن سینه تبدیل کرده است.

نتایج

سینه‌ها کمی پرتر می‌شوند. از آنجا که در این روش از پروتز استفاده نمی‌شود در نهایت بافتی نرم با ظاهری طبیعی به دست می‌آید. نواحی از بدن که از آن‌ها چربی برداشته شده است لاغر و سفت  می‌شوند، و به طور کلی شکل سینه مشخص‌تر می‌شود و فرم کلی آن بهبود می‌یابد.

کدام روش بهتر است؟

هر کسی کاندیدای ایده‌آلی برای پروتز سینه به روش انتقال چربی نیست، در عین حال این روش چندین مزایا دارد.

یکی از مشاورین معروف زیبایی می‌گوید: تعداد پزشکانی که بزرگ کردن سینه به روش انتقال چربی را گزینه‌ای ایمن می‌دانند و معتقدند که این روش در مواردی که نیازی به کاشت پروتز نیست می‌تواند روشی مفید باشد در حال افزایش است.

برای مثال، این روش برای بازسازی سینه‌های کسانی که لامپکتومی داشته‌اند یا برای اصلاح عیب‌هایی مانند نابرابر بودن پستان‌ها گزینه‌ای عالی است.

این روش همچنین برای خانم هایی که می‌خواهند، به جای چند سایز بزرگ کردن سینه، کمی به آن‌ها افزایش حجم بدهند نیز گزینه خوبی است؛ و مزیت دیگر آن این است که مواد خارجی را وارد بدن نمی‌کند.

در مقابل، اگر خواهان سینه‌های بسیار بزرگتری هستید، باید به یاد داشته باشید که اگر چه در این روش از چربی بدن خود بیمار استفاده می‌شود اما باید مشکلات لیپوساکشن، مانند باقی ماندن جای زخم، کبودی و کیسه‌ای و شل شدن پوست را نیز در نظر بگیرید.

عیب دیگر این روش نیاز به وجود مقداری کافی از چربی برای انتقال است (که بعضی از افراد به اندازه کافی ندارند). به علاوه نتایج آن تنها موقتی بوده و به اندازه نتایج کاشت پروتز سینه قابل توجه نیستند.
tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *