instagram
telegram
phone

درمان و رفع سریع چاقی صورت

22
درمان و رفع لاغری صورت با تزریق ژل و چربی
۱۴ شهریور ۱۳۹۴
2
بهترین پزشک پوست،مو و زیبایی
۱۵ شهریور ۱۳۹۴

درمان و رفع سریع چاقی صورت

1
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

2

تجمع چربی زیر پوست و پر شدن صورت در نواحی پایین صورت، گردن و چانه می‌تواند سن فرد را از نظر ظاهری بسیار افزایش دهد یا باعث شود وزن شما بیشتر از واقع به نظر برسد. این چربی‌ها نسبت به رژیم غذایی و تمرین‌های ورزشی مقاوم بوده و به همین خاطر یک وضعیت ناراحت کننده برای بیمار ایجاد می‌نمایند. هنگام لیپوساکشن صورت، می‌توان چربی ناخواسته جمع شده در این ناحیه را حداقل یا حذف کرده و به این ترتیب یک ظاهر جوان برای صورت ایجاد نمود. نتایج شگفت‌انگیز این روش درمانی برای
لاغر کردن صورت را می‌توان سریع، بدون درد، و با یک دوره ریکاوری محدود در یک آخر هفته مشاهده کرد. متخصصین جراحی زیبایی راههای چاق شدن صورت  یا درمان چاقی صورت بسیاری استفاده می کنند.

افراد مناسب برای استفاده از این روش

افراد مناسب برای استفاده از درمان لاغری صورت، زنان و مردانی هستند که پوست آنها محکم و قابل ارتجاع بوده، اما با مشکل تجمع چربی در زیر چانه یا ناحیه پایین صورت همچون فک مواجه شده‌اند. لیپوساکشن صورت می‌تواند یک روش عالی برای ازبین بردن غبغب باشد که اغلب به صورت ژنتیکی ایجاد می‌شود. در این رابطه مهم است که بیمار انتظارات واقع‌بینانه درباره نتایج روش درمانی لیپوساکشن صورت داشته باشد.

برای مثال، اگر شما به دنبال کاهش چربی در نواحی خاص صورت خود هستید، و دچار افتادگی یا شل شدن پوست خود شده‌اید، ترکیبی از روش‌های درمانی لیفت صورت می‌تواند برای درمان کامل چاقی صورت شما مناسب باشند. جراح برای انتخاب روش درمانی مناسب با شما صحبت کرده و با توجه به نتایج مورد انتظار شما بهترین روش را مورد استفاده قرار می‌دهد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیفت گردن بر روی لینک کلیک کرده و مقاله مورد نظر را مشاهده کنید.

درمان

لیپوساکشن

لیپوساکشن صورت برای درمان چاقی صورت بسیار شبیه به لیپوساکشن سایر اعضای بدن است، مقیاس درمان در این حالت با توجه به ابزارهای مورد استفاده و چربی خارج شده، بسیار کوچکتر می‌باشد. ابتدا، ناحیه تحت درمان بطور کامل با استفاده از داروهای مخصوص بی‌حس می‌شود. در ادامه یک شکاف کوچک در زیر چانه ایجاد شده و از طریق این شکاف محلول آب نمک به منظور کمک به معلق کردن سلول‌های چربی و تسهیل خارج کردن آنها به محل تزریق می‌شود.

در ادامه یک لوله مخصوص به نام کانولا به محل وارد شده و برای خارج کردن سلول‌های چربی و لاغر کردن صورت مورد استفاده قرار می‌گیرد. قبل از ترک مطب پزشک، از یک پوشش مخصوص برای وارد کردن فشار به صورت استفاده شده و لازم است این پوشش برای ۴۸ ساعت اول پس از درمان چاقی صورت استفاده شود و در طول پنج روز بعد از آن فقط در زمان خواب استفاده گردد.

میزان درد

بر خلاف لیپوساکشن بدن، لیپوساکشن صورت برای رفع چاقی صورت درد بسیار کمی برای بیمار ایجاد می‌کند. در این حالت بیمار به خاطر تاثیر داروی بی‌حسی و سایر داروهایی که متخصص بی‌هوشی در طول عمل به منظور حداقل کردن درد و حالت تهوع احتمالی بعد از آن استفاده کرده، هیچ چیزی احساس نخواهد کرد. در طول دوره ریکاوری، هر گونه ناراحتی احتمالی ایجاد شده می‌بایست با استفاده از داروهای مسکن قابل کنترل باشد.

بهبودی

هنگامی که فرآیند درمان رفع چاقی صورت  کامل شد، پزشک یک پوشش باند مانند را بر روی ناحیه تحت درمان می‌پیچد و لازم است این پوشش در حدود ۴ روز بر روی محل باقی بماند. پس از گذشت این زمان، لازم است بیمار به مطب پزشک به منظور کشیدن بخیه‌ها و برداشتن بانداژ مراجعه نماید. در طول این دوره، داروهای مسکن عادی می بایست برای کنترل هر گونه ناراحتی بیمار کافی باشد.

معمولاً به بیمار پیشنهاد می‌شود حداقل ۴ روز از محل کار خود مرخصی گرفته و استراحت کند. به این ترتیب ریسک خونریزی پس از عمل جراحی کاهش پیدا می‌کند و بیمار می تواند به صورت بی‌خطر پس از این دوره به محل کار خود باز گردد. کبودی ایجاد شده پس از جراحی از فردی به فرد دیگر متفاوت است. با این وجود، کبودی ایجاد شده معمولاً حدود ۷ تا ۱۰ روز ادامه پیدا می کند. علاوه بر این، در طول ده روز اول پس از درمان، پزشک به شما درباره اجتناب از انجام فعالیت‌های شدید اخطار می‌دهد. ورم ایجاد شده در این رابطه معمولاً با گذشت چند ماه به تدریج از بین می‌رود و ظاهر جدید در محل درمان مشاهده خواهد شد.

مزایا

خبر خوب درباره این روش درمانی این است که با استفاده از آن شما می‌توانید از دست مشکلات مربوط به تجمع چربی در نواحی مختلف صورت خود خلاص شوید. در این حالت نتایج درمان بلافاصله ایجاد شده و ماندگاری طولانی مدت دارند. گاهی اوقات این نتایج دائمی هستند، به این معنی که سلول‌های چربی خارج شده برای همیشه از بین می روند و بدن نمی‌تواند مجدداً آنها را تولید نماید.

علاوه بر این، لیپوساکشن صورت می‌تواند بیمار را از توجه ناخواسته دیگران به خاطر تجمع سلول‌های چربی خلاص کند و به این ترتیب اعتماد به نفس و احساس بهتری را برای وی ایجاد نماید. نتایج این روش درمانی می تواند ظاهری جوان‌تر و سالم‌تر را برای صورت بیمار ایجاد نماید.

امروزه از روش‌های درمانی جدید همچون لیپوساکشن لیزری یا لیزر لیپولیز و لیپوماتیک استفاده می‌شود. این روش‌ها می ‌وانند ریسک درمان را حداقل کرده و ظاهر صورت را با دقت و ظرافت بیشتر دستکاری نمایند. به این ترتیب می‌توان ظاهر دلخواه بیمار را برای صورت وی ایجاد نمود و چاغی صورت را رفع کرد.

*جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش های لیزرلیپولیز و لیپوماتیک بر روی لینک ها کلیک کرده و مقالات مورد نظر را مشاهده کنید*

هزینه و قیمت

مشابه همه انواع روش‌های لیپوساکشن، هزینه لیپوساکشن صورت نیز برای هر بیمار متفاوت می باشد. در واقع فاکتورهای متعدد در تعیین مبلغ دقیق هزینه درمان چاقی صورت موثر می‌باشند. این فاکتورهای تاثیرگذار شامل هزینه خدمات بی هوشی، حق‌الزحمه جراح، هزینه بیمارستان و تجهیزات اتاق عمل و هزینه های مربوط به دارو های تجویز شده می‌باشد. هزینه لیپوساکشن صورت همچنین به مقدار چربی لازم برای برداشتن از نواحی مختلف صورت و نیز انجام این درمان به همراه سایر روش های درمانی بستگی دارد.

مزوتراپی

مزوتراپی روشی دیگر برای درمان چاقی صورت و چاقی هورمونی است که با استفاده از آن می‌تواند سلول های چربی را در نواحی خاص بدن تجزیه و سپس با استفاده از متابولیسم طبیعی بدن جذب نمود و چاق شدن صورت را رفع کرد. برای انجام این کار یک ماده فعال کننده به نواحی هدف از طریق سوزن‌های بسیار کوچک تزریق شده و به این ترتیب سلول‌های چربی تجزیه می‌شوند. در ادامه بدن، این سلول‌های چربی را جذب کرده و بطور طبیعی دفع می‌کند.

به این ترتیب چربی موجود در ناحیه تحت درمان بطور مشخص کاهش پیدا می‌کند و ارتجاع‌پذیری پوست باعث ایجاد ظاهر صاف و سفت  و درمان چاقی صورت می‌شود. اگر شما نواحی کوچک تجمع چربی بر روی بدن خود داشته و به دنبال کاهش این چربی می‌باشید و به دلایل مختلف تمایلی برای انجام عمل جراحی لیپوساکشن ندارید، احتمالاً روش مزوتراپی می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. به این ترتیب لازم است یک جلسه مشاوره با پزشک به منظور بررسی وضعیت پوست و شرایط آن انجام شود تا مناسب بودن این روش درمانی برای استفاده شما مشخص گردد.

از بین بردن تجمع چربی در نواحی مختلف بدن در روش مزوتراپی با تزریق های میکرو انجام می‌شود. این تزریق‌ها حاوی داروهایی است که فرآیند شل شدن تدریجی سلول‌های چربی را آغاز کرده و در ادامه چربی را به صورت مایع در می‌آورد. به این ترتیب سلول‌های چربی به تدریج تجزیه شده و بطور طبیعی توسط بدن دفع می‌شود.

گزارش‌های متعدد بر بی‌خطر بودن این روش درمانی تاکید می کنند. در حقیقت، این روش در مقایسه با بسیاری از روش‌های درمانی زیبایی رایج دارای سطح خطر کمتر می‌باشد. به هر حال، احساس سوزش خفیف در محل های انجام تزریق و نیز ورم، کبودی، و خارش از عوارض جانبی معمول این روش درمانی هستند.

اکثر افراد می‌توانند بلافاصله پس از درمان فعالیت‌های عادی روزمره خود را مجدداً شروع نمایند، هر چند بطور عادی برای رفع کامل ناراحتی و ورم ایجاد شده به یک هفته زمان نیاز است. نتایج روش مزوتراپی را بطور معمول می‌تواند پس از یک تا چهار جلسه درمان، مشاهده کرد.

 

*جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مزوتراپی بر روی لینک  کلیک کرده و مقالات مورد نظر را مشاهده کنید*

 


tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *