instagram
telegram
phone

جوانسازی و رفع چین و چروک دور لب با تزریق و لیزر

تزریق بوتاکس ۲
۲۶ مرداد ۱۳۹۶
درمان لبخند لثه ای با تزریق بوتاکس :با اطمینان لبخند بزنید
۳۰ شهریور ۱۳۹۶

جوانسازی و رفع چین و چروک دور لب با تزریق و لیزر

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

chindoorlab

چین و چروک‌ها در قسمت‌هایی از پوست که کلاژن کاهش می‌یابد تشکیل می‌شوند مانند بالای خطوط لب که در برخی موارد به آن خط خنده گفته می‌شود همچنین به طور مشابه چین و چروک‌ها به دلیل نازک شدن پوست و تحلیل خاصیت ارتجاعی آن بدون توجه به این که دخانیات استعمال بکنید یا نه ایجاد می‌شوند.

عوامل زیادی مانند قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشی و عوامل ژنتیکی می‌توانند باعث ایجاد خطوط دور لب شوند. استفاده از کرم‌های ضدآفتاب و حفظ رطوبت پوست اقدامات پیشگیرانه مفیدی هستند اما باعث رفع خطوط و چین و چروک‌های ایجاد شده نمی‌شوند. این که این خطوط چگونه شکل گرفته‌اند مهم نیست بلکه از بین بردن مؤثر آنها اهمیت دارد. متخصصین با انجام برخی اقدامات برای رفع چین و چروک‌های دور لب می‌توانند این چین و چروک‌های مزاحم و آزاردهنده را رفع کرده و بدون انجام عمل‌های جراحی لب‌هایی زیبا و برجسته و بدون چین و چروک به شما ارزانی دارند.

اگر شما از داشتن خطوط و چین و چروک‌های دور لب خود ناراحت هستید و این خطوط بر ظاهر شما تأثیر گذاشته‌اند، متخصص پوست می‌تواند به شما در تعیین روش‌های جوانسازی مناسب برای ظاهر صورت کمک کند. پزشک، متعهد به بازگرداندن اعتماد به نفس و صورت جوان برای شما است. بدون توجه به نوع چین و چروک‌ها و میزان ترمیم مورد نظر شما، روش‌های متفاوتی برای رفع چین و چروک‌های دور لب وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر یا رزرو نوبت می‌توانید با شماره ۰۲۱۲۲۷۷۸۰۰۰ تماس حاصل فرما‌یید.

علل چین و چروک دور لب


سه دلیل اصلی ایجاد چین و چروک دور لب‌ها، سیگار کشیدن، قرار گرفتن در معرض خورشید و افزایش سن است. سیگار کشیدن در ظاهر صورت انسان تأثیر منفی دارد و باعث شکل‌گیری چین و چروک‌های زودرس دور لب و ایجاد لکه روی قسمت‌های مختلف پوست می‌شود. قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید (بدون حفاظت از پوست) نیز باعث ایجاد چین و چروک روی پوست می‌شود به خصوص در افرادی که پوست روشن دارند. پیری فقط یک چیز است، افزایش سن. شما نمی‌توانید جلوی افزایش سن و پیری را بگیرید.

برخی از افراد خوش‌شانس‌تر از دیگران هستند زیرا پوست آنها از نظر ژنتیکی مستعد شکل‌گیری چین چروک‌های عمیق نیست. به هر حال این چین و چروک‌ها یا خطوط پیری دیر یا زود روی پوست هر فردی ظاهر می‌شوند. خوشبختانه روش‌های درمانی متعددی برای کاهش یا رفع چین و چروک‌های دور لب وجود دارد.

بهترین روش رفع چین و چروک دور لب


تزریق بوتاکس

chindoorlab1

بوتاکس احتمالاً یکی از معروف‌ترین روش‌های درمانی برای این منظور است که به دلیل این که خیلی عالی جواب می‌دهد بسیار محبوب شده است. به هر حال، بیماران برای دیدن نتایج حاصل از تزریق بوتاکس باید چندین هفته صبر کنند تا اثر آن را به طور کامل مشاهده کنند. موفقیت‌آمیز بودن تزریق بوتاکس همچنین به مهارت متخصص زیبایی در استفاده از بوتاکس برای صورت شما بستگی دارد.

یکی دیگر از فاکتورهای مهم موفقیت چگونگی مراقبت از صورت بلافاصله پس از تزریق بوتاکس است. توصیه می‌شود که بلافاصله پس از تزریق بوتاکس روی تخت دراز نکشید و نخوابید. شما باید به طور صاف روی صندلی (یا نیمکت) بنشینید یا بایستید.

بوتاکس یک سم شناخته‌شده طبیعی است که متخصصین از آن در درمان ظاهر صورت انسان استفاده می‌کنند. بوتاکس در دستان متخصص آموزش‌دیده می‌تواند به رفع چین و چروک‌ها و خطوط دور لب کمک کند. تنها عیب بوتاکس این است که اثر آن ۴ تا ۶ ماه باقی می‌ماند. معمولاً گفته می‌شود که مردان بیش از زنان به تزریق بوتاکس نیاز دارند، بنابراین به نظر می‌رسد انجام این فرایند برای مردان کمی گران‌تر باشد.

تزریق ژل

chindoorlab3

ژوویدرم و رستالین دو نوع ژل هستند که برای پر کردن چین و چروک‌ها و خطوط روی پوست استفاده می‌شوند. گفته می‌شود که اثر این دو ژل برای رفع چین و چروک‌های دور لب بهتر از تزریق بوتاکس است. بوتاکس بی‌حس ‌کننده و شل کننده عضلات است در حالی که ژل‌ها، چین و چروک‌ها را رفع کرده و آنها را پر می‌کنند. در برخی موارد توصیه می‌شود که از هر دو استفاده شود. از متخصص پوست خود در مورد این که کدام روش برای شما مناسب‌تر است سؤال کنید.

رستالین و ژوویدرم باعث پر شدن چین و چروک‌ها با ژل اسید هیالورانیک می‌شود. این ژل مشابه ژل اسید هیالورانیک که در بدن به طور طبیعی وجود دارد ساخته شده است. زیبایی این روش درمانی در این است که از آنجا که این نوع ژل طبیعی است آب تمایل به جذب بیشتر ژل داشته و باعث برجسته‌سازی طبیعی اطراف لب‌ها می‌شود. ۶ تا ۹ ماه طول می‌کشد تا نتایج مناسب ناشی از تزریق ژل مشاهده شوند.

میکرونیدلینگ

chindoorlab4

یکی از راه‌های ساده و مطمئن برای رفع چین و چروک‌های دور لب‌ها تحریک تولید کلاژن یا میکرونیدلینگ است. پزشک از دستگاهی به نام کلاژن پی آی ان استفاده می‌کند که مانند یک قلم بوده و ۱۲ تا ۳۶ سوزن ریز به آن متصل شده است. محلول استریل سالین روی پوست مالیده می‌شود و سپس قلمی متناسب با پارامترهای صورت تنظیمی می‌شود. قلم به آرامی در طول خطوط و چین و چروک‌های صورت حرکت داده می‌شود.

میکرونیدلنیگ زخم‌های باز روی صورت ایجاد می‌کند. زخم‌های ایجاد شده با این روش واقعاً ریز هستند و با چشم غیر مسلح نمی‌توان آنها را دید. بدن شما به طور مستمر خوددرمانی کرده و زمانی که زخم‌های ریز با دستگاه کلاژن پی آی ان روی صورت ایجاد می‌شوند، بدن شروع به درمان خود می‌کند. این خوددرمانی باعث تولید بیشتر کلاژن شده و فرایند بهبودی را تسریع می‌کند.

نتیجه نهایی این فرایند، صورتی لطیف‌تر، درخشان‌تر و جوان‌تر بوده که در آن چین و چروک‌های دور لب کاهش یافته‌اند. بهبودی عمومی ۱۲ تا ۴۸ ساعت پس از انجام فرایند شروع می‌شود. ممکن است پوست ناحیه درمان شده روی صورت شما کمی قرمز شود که درمان شده و معمولاً پس از ۱ یا ۲ روز برطرف می‌شود. با گذشت زمان، صورت شما خود را بهبود داده و چین و چروک‌ها و خطوط پیری کاهش می‌یابند. چندین جلسه درمانی باید انجام شود و پس از ۶ ماه مزایای میکرونیدلینگ مشهود و ملموس شود.

لایه‌برداری پوست با لیزر

chindoorlab5

لایه‌برداری با لیزر غالباً برای بیمارانی که در اطراف لب خود چین و چروک دارند انجام می‌شود. این روش همچنین می‌تواند برای رفع جای جوش‌های سطحی یا درمان پوست پس از انجام فرایند لیفت صورت نیز مفید و مؤثر باشد.

فرایند لایه‌برداری پوست صورت معمولاً تا دو ساعت طول می‌کشد. اگر فقط یک قسمت از صورت مانند دور لب‌ها تحت درمان قرار گرفت ممکن است لایه‌برداری با لیزر برای آن بین ۳۰ تا ۴۵ دقیقه طول بکشد.

بیماران باید انتظار تورم و کبودی مختصری پس از انجام لایه‌برداری با لیزر داشته باشند. زمانی که شما لایه‌برداری را انجام می‌دهید، توصیه می‌شود که در هنگام خواب از یک بالش اضافی استفاده کنید زیرا این کار به کاهش تورم کمک می‌کند. استفاده از یک بسته یخ روی ناحیه درمان شده در ۴۸ ساعت اول پس از درمان نیز می‌تواند به کاهش تورم کمک کند.

بیشتر بیماران ممکن است ۱۲ تا ۷۲ ساعت پس از انجام فرایند احساس خارش خفیفی داشته باشند، به این واقعیت توجه داشته باشید که پوست در این زمان در حال بهبودی است. ۷ روز پس از انجام درمان، پوست به آرامی شروع به لایه‌برداری می‌کند. تا زمانی که پوست در حال بهبودی است شما می‌توانید با استفاده از لوازم آرایشی بدون چربی، قرمزی پوست را به حداقل برسانید.

پیشگیری


در زمان آب‌رسانی شستشوی پوست و استفاده از لایه‌بردارهای حاوی آلفا هیدروکسی مراقب پوست دور لب خود باشید و همیشه قبل از این که در فرایند بهبودی خللی وارد شود از پوست خود (بدون غفلت از لب‌ها و پوست اطراف دهان) محافظت کنید. اشعه ماوراءبنفش باعث تضعیف کلاژن شده و پوست را مستعد آسیب‌دیدگی کرده و احتمال شکل‌گیری چین و چروک دور لب‌ها افزایش می‌یابد. از مواد مناسب برای پوست صورت در اطراف دهان و لب خود با SPF30 استفاده کنید. در هنگام ظهر که شدت تابش نور خورشید شدید است از کلاه نقاب‌دار برای محافظت از پوست صورت خود استفاده کنید. به یاد داشته باشید اشعه ماوراءبنفش باعث ایجاد چین و چروک شده و می‌تواند از شیشه نیز رد شود بنابراین باید توجه داشته باشید که شیشه‌ها ضد آفتاب نیستند.
tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *