instagram
telegram
phone

از بین بردن خط خنده با تزریق بوتاکس ،ژل و لیزر برای بهبود خط لبخند

Laser_hair_1
درمان و ازبین بردن جای زخم ، بخیه و سوختگی
۵ شهریور ۱۳۹۴
images-93
درمان زگیل یا تبخال الت تناسلی و دلایل آن
۶ شهریور ۱۳۹۴

از بین بردن خط خنده با تزریق بوتاکس ،ژل و لیزر برای بهبود خط لبخند

safe_image.php
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

333

با بالا رفتن سن، خطوط خنده در اطراف چشم‌ها و دهان عمیق می‌شوند. با وجودی که لبخند زدن بهترین درمان برای بیماری‌ها می‌باشد، اما حرکت عضلات صورت در هنگام لبخند زدن و خندیدن باعث ایجاد خطوط و چین‌وچروک‌های خاص بر روی صورت می‌شود که در اصطلاح به آن‌ها خطوط خنده می‌گویند. خط لبخند ممکن است در هنگام جوانی و شادابی پوست حداقل باشد، اما با بالا رفتن سن، پوست وضعیت ارتجاع‌پذیری خود را از دست می‌دهد و این شرایط باعث ایجاد خطوط عمیق‌تر و قابل‌توجه بر روی صورت فرد می‌شودو نیاز به استفاده از انواع روش درمان خط خنده برای افراد بوجود می‌آید.

بسیاری از افراد خطوط خنده را به‌عنوان بخشی طبیعی از فرآیند افزایش سن می‌بینند، اما بسیاری از افراد دیگر به دنبال از بین بردن خط لبخندهستند. در کلینیک زیبایی سیب سرخ بهترین روش با توجه به عمق خط خنده و اخم و نوع پوست شما، توسط متخصص پوست انتخاب می‌شود تا با کم‌ترین عوارض و حداقل درد به نتیجه مطلوب برسید. درمان‌های ارائه‌شده در این کلینیک، پوست شمارا کشیده، محکم و جذاب خواهد کرد. عمیق‌ترین خطوط چهره شما توسط پزشکان کلینیک سیب سرخ درمان می‌شود تا در نهایت پوستی جوان، صاف و طبیعی داشته باشید.

چه چیزی باعث خط خنده می‌شود?


عوامل متعددی وجود دارند که می‌توانند خطوط لبخند را ایجاد کنند. همانطور که سن ما بالا می‌رود، صورت‌های ما به طور طبیعی اندکی از پری خود و پوست کشش خود را از دست می‌دهد. درست مانند عضلات سراسر بدن ما، عضلات صورت نیز می‌توانند در طول زمان تضعیف شود، و در نتیجه چین و چروک در اطراف دهان ما ایجاد شود. وراثت نیز می‌تواند عامل تاثیرگذار باشد. اگر والدین شما یا سایر اعضای خانواده تان خط لبخند دارند، احتمال زیادی وجود دارد که شما نیز خط خنده پیدا کنید. دو عامل آخر که کم اهمیت هم نیستند شامل سیگار کشیدن و آسیب پوست در اثر خورشید می‌باشند.

چه کسی برای درمان خط لبخند مناسب است


 

 

متقاضیان درمان خط خنده

 

متقاضیان درمان خط خنده زنان و مردانی هستند که از ظهور خطوط صورت خود ناراحت هستند. اگر خطوط عمیقی در اطراف دهان خود دارید و آرزو می‌کنید که ای کاش اینقدر برجسته نبودند، درمان خط لبخند ممکن است برای شما مناسب باشد. اکثر بزرگسالانی که در سلامت کلی خوبی قرار دارند، می‌توانند تحت تزریق ژل قرار بگیرند

 

 

درمان‌های خط خنده


 تزریق ژل

تزریق ژل

 

خطوط لبخند با تزریق فیلرهای پوستی درمان می‌شوند. ژل به طور مستقیم به خطوط تزریق می‌شود. انواع متعددی از محصولات فیلر تزریقی معمولا برای خطوط لبخند استفاده می‎شوند. فیلرها در انواع مختلفی وجود دارند؛ دائمی، نیمه دائمی و غیر دائمی. از این گذشته، رایج‌ترین آن‌ها نوع غیر دائمی است زیرا اثرات آن موقت هستند و می‌توانند به راحتی بازگردانده شوند. فیلر دائمی تنها می‌تواند با جراحی برداشته شود. هنگامی که ژل زیر پوست قرار می‌گیرد، حجم را افزایش می‌دهد، پوست را از داخل پر می‌کند و موجب صاف‌تر شدن خطوط لبخند می‌شود.

فرآیندهای تزریق ژل

 

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق ژلبر روی لینک کلیک کرده و مقاله موردنظر را مشاهده کنید.

 

این درمان درون مطبی حدود ۳۰ دقیقه طول می‌کشد تا انجام شود. ابتدا، کرم بی حسی موضعی ممکن است اعمال شود و یا ممکن است موادی که تزریق می‌شوند شامل بی حسی باشند. سپس تزریق‌های کوچکی از ژل در داخل خطوط لبخند در هر دو طرف صورت انجام می‌شود. پس از دریافت تزریق، بیماران می‌توانند بلافاصله مطب را ترک کنند. هیچ بانداژ و هیچ دوره بهبودی مورد نیاز نیست. بسیاری از بیماران در طول وقت استراحت ناهار، تحت تزریق خط خنده قرار می‌گیرند و بلافاصله به محل کار خود باز می‌گردند. برخی از نتایج بلافاصله قابل مشاهده می باشند. ظهور سایر نتایج زمان بر است، زیرا فیلر پوستی در طول هفته پس از درمان، تجمع می‌یابد، صاف می‌شود و در جای خود قرار می‌گیرد. اثرات این درمان با فیلر غیر دائمی معمولا ۶ تا ۱۲ ماه طول می‌کشد. به تدریج، بدن فیلر تزریقی را جذب می‌کند، و خطوط لبخند شما بازمی‌گردند. بسیاری از بیماران تزریقات دوره‌ای را برای حفظ ظاهر جوانه شده خود برنامه ریزی می‌کنند.

تزریق چربی

 

تزریق چربی

 

یکی دیگر از راه‌های پر کردن خطوط خنده، استفاده از چربی‌های خود فرد است. چربی با استفاده از لیپوساکشن به صورت بی خطر از ناحیه دیگر بدن برداشته می‌شود، و در سرنگ جمع می‌شود. سپس با دقت به داخل خطوط خنده تزریق می‌شود تا آن‌ها را پر کند و صاف نماید. تزریق چربی می‌تواند سال‌ها دوام داشته باشد.

 

تزریق بوتاکس

درمان بوتاکس برای خطوط خنده یک روش حساس است، اگرچه ممکن است یک درمان تزریقی ساده روی سطح پوست به نظر برسد. بوتاکس شامل نوروتوکسین بوتولینوم است که یک عامل بیولوژیک بسیار قوی می‌باشد. اگر این تزریق تصویب شده توسط FDA  به مقدار اشتباه استفاده شود یا به عضله اشتباه و یا به صورت نادرست تزریق شود، می‌تواند به عوارض جانبی قابل توجهی منجر شود. بنابراین، بیماران باید متخصص پزشکی را انتخاب کنند که برای ارائه درمان بوتاکس واجد شرایط و مجهز باشد . خندیدن و لبخند زدن باعث می‌شود که پوست به طور مرتب در یک ناحیه دچار چروک شود و بافت‌های زیرین در آن ناحیه از بین می‌روند. خطوط خنده در اثر فعالیت بیش از حد عضلات زیرین ایجاد خواهند شد. بوتاکس را می‌توان به طور مستقیم به این عضلات تزریق کرد تا بلافاصله آرام شوند. این کار باعث می‌شود که پوست نرمتر شود، خطوط برطرف گردند و پوست چروک نمی‌شود. وقتی که سم بوتولینوم وارد عضله هدف می‌شود، از ورود پالس عصبی به آن عضله جلوگیری می‌کند. در نتیجه، عضله تقریبا بلافاصله آرام خواهد شد. پوستی که روی عضلات قرار می‌گیرد، صاف‌تر می‌شود و خطوط و چین و چروک عمیقی که در اثر این عضله ایجاد شده صاف می‌شوند و به تدریج ناپدید می‌گردند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق بوتاکس برروی لینک کلیک کرده و مقاله موردنظر را مشاهده کنید.

 

مزایای  بوتاکس

بر خلاف عمل جراحی زیبایی صورت، درمان با تزریق بوتاکس می‌تواند به سرعت در کمتر از ۳۰ دقیقه انجام شود. این درمان شامل بیهوشی عمومی و یا آرامبخش IV نمی باشد و بیمار حداقل درد و ناراحتی را تجربه می‌کند. بوتاکس برای بسیاری از بیماران هیچ دوره بهبودی را به همراه ندارد. افراد کارمند و مادران پر مشغله معمولا این روش‌ها را ترجیح می‌دهند که به آن‌ها اجازه می‌دهند بلافاصله به فعالیت‌های طبیعی خود بازگردند. تمام خطرات و عوارض جانبی که معمولا با جراحی زیبایی همراه است، در صورت درمان خط خنده با بوتاکس حذف می‌شوند.

هایفو درمانی خطوط خنده

 

هایفو درمانی خطوط خنده

 

این فن آوری از‌هایفو (اولتراسوند متمرکز با شدت بالا) برای ایجاد انعقاد پوستی در لایه هدف استفاده می‌کند. اثر میکرو گرمایی حاصل از‌هایفو نقاط یکنواختی در داخل پوست ایجاد می‌کند که به نوبه خود باعث رشد کلاژن، لیفت صورت و سفت شدن پوست در آن ناحیه می‌شود. لایه اصلی که در لیفت صورت با‌هایفو تحت درمان  قرار می‌گیرد، لایه SMAS است. لایه سطحی عضلانی آپونوروتیک (SMAS) یک لایه عمیق بافتی است که در داخل پوست قرار دارد و از ساختارهای مهم برای صورت محافظت می‌کند. لیفت صورت به صورت جراحی این لایه را هدف قرار می‌دهد تا لیفت صورت را ایجاد کند. لیفت صورت با‌هایفو عمل لیفت و جوانسازی را در این لایه انجام می‌دهد و بنابراین علائم پیری را کاهش می‌دهد.

 

لیفت با نخ

لیفت با نخ

استفاده از نخ‌های نامرئی يك روش مفيد برای پيشگيری از تغييرات پوستی وابسته به سن می‌باشد. اين روش نتايج عالی زيبایی داشته و برای مدت‌ها ماندگاری دارد. اين روش قادر است يك ليفت مناسب برای آن دسته از افرادی كه بنا به دلايل زياد تمایلی به انجام عمل جراحی به سبك كلاسيك ندارند، فراهم سازد. از اين روش جهت از بین بردن چین‌وچروک صورت و بدن، کاهش قابل‌توجه و ازبین بردن خط خنده و كاهش افتادگی فك، ليفت ابرو و گردن، از بین بردن خط لبخند و حتی امروزه جهت ليفت واژن و بازوها هم استفاده می‌شود.

این تکنیک با تهاجم اندک شروع شده و سریعاً بهبود یافته و نیاز به استراحت طولانی در منزل ندارد. این روش پس از تزریق بی‌حسی موضعی یا آرام‌بخش موضعی آغاز می‌شود. روش استاندارد حدود ۳۰-۶۰ دقیقه طول می‌کشد. لیفتینگ صورت با نخ بدون اینکه بیمار را با خطرات جراحی بزرگ مواجهه کند باعث از بین بردن خط خنده می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد لیفت با نخ بر روی لینک کلیک کرده و مقاله مورد نظر را مشاهده کنید.

لیزر درمانی

لیزر درمانی

لیزر درمانی نقش مؤثر در کاهش خطوط نازولابیال و خطوط دور دهان و خط لبخند برای یک دوره زمانی طولانی دارد. مهم‌ترین مزیت این روش درمانی دوره بهبودی کوتاه آن است که می‌تواند مزایای اضافی در ارتباط با بهبود وضعیت و ساختار پوست و رفع سایر خطوط و ترک‌های ریز پوست و کاهش اندازه منافذ باز پوست را به همراه داشته باشد. این روش درمانی می‌تواند تأثیر قابل‌توجه در کاهش ظاهر چین‌وچروک‌ها و خطوط ریز ایجادشده بر روی پوست و به‌طور خاص ازبین بردن خط خنده داشته باشد. این روش نه‌ تنها می‌تواند فرآیند تولید کلاژن پوست را تحریک کند، بلکه علاوه بر این پوست اطراف نواحی تحت درمان را با بافت سالم جایگزین می‌نماید.

پس از سه تا پنج جلسه درمان، تقریباً تمام بیماران ایجاد پوست صاف، جوان و دارای سطح درخشانی بالا را گزارش کرده‌اند. به‌این‌ترتیب خط خنده و خطوط ریز اطراف دهان نیز به‌طور قابل‌ توجه از بین خواهند رفت. به‌ این‌ ترتیب حتی پس از یک جلسه درمان، بیمار بهبود قابل‌توجه در ظاهر پوست خود را مشاهده خواهد کرد. در طول یک هفته، این نتایج می‌تواند حتی شگفت‌انگیزتر شود و باعث ایجاد ساختار مناسب‌تر و ظاهر بهتر برای پوست بیمار شود.

پیشگیری از ایجاد خط خنده


 پیشگیری از ایجاد خط خنده

خطوط خنده ممکن است ناشی از پیری و از دست رفتن طبیعی الاستیسیته پوست باشد. اما این بدان معنا نیست که این خطوط نمی‌توانند به تعویق بیفتند و با شدت کمتری به نظر برسند. برای حفظ ظاهر پوست:

  • سیگار نکشید.
  • یک رژیم متعادل حاوی مواد مغذی و پروتئین بخورید.
  • از نوسانات وزنی اجتناب کنید
  • کرم‌های رتینول را امتحان کنید

بهتر است قبل از درمان‌های تهاجمی‌تر ابتدا درمان‌های طبیعی را برای اثرات پیری استفاده کنید.

 

عوارض جانبی


پس از درمان خط لبخند، بیمار ممکن است با مقداری ناراحتی جزئی در ارتباط با قرمز شدن و ورم پوست مواجه شود. این شرایط می‌تواند با گذشت یک تا دو روز برطرف شود و فرد می‌تواند از آرایش کردن برای پنهان کردن این عوارض استفاده کند.

در موارد نادر، ممکن است در محل انجام تزریق‌ها کبودی ایجاد شود یا عوارض بوتاکس و ژل به طور جدی در این حالت شامل واکنش‌های آلرژیک و عفونت نیز ممکن است پس از درمان در فرد مشاهده شود. ژل تزریق ‌شده اغلب با ماساژ در ناحیه تحت درمان پخش می‌شود و نتایج حاصل از آن تا زمانی که بدن به‌طور طبیعی فرآیند جذب ژل را آغاز نماید، دوام و ماندگاری دارد. در این حالت می‌بایست از دست زدن یا مالش این نواحی صورت برای چند روز اول پس از درمان خودداری کرد، زیرا انجام این کار می‌تواند در نحوه توزیع ژل در زیر پوست تغییر ایجاد کند.
tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاه ها بسته شده است