instagram
telegram

کاشت ابرو با موی طبیعی

لاغری موضعی:بهترین راه و روشهای بدون جراحی
۸ مرداد ۱۳۹۴
Moo---Cop-y (4)
تزریق بوتاکس
۱۸ مرداد ۱۳۹۴

کاشت ابرو با موی طبیعی

8156b4b20ff164a4fc3823c1497a2356
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

photo_2017-04-06_09-32-14

قضاوت كردن در مورد این سؤال كه تاتو ابروها با رنگ بهتر است یا كاشت ابروها با موهای طبیعی و زنده كار سختی نیست. چه كسی می پذیرد ابروهایی با موهای طبیعی و زنده و قابل رشد كه قابل اصلاح كردن، قابل تغییر فرم دادن و قابل رنگ كردن است را با یك ابروی نقاشی شده با رنگ های تاتو و هاشوری كه خیلی زود در شخص ایجاد خستگی و یكنواختی می كند، عوض كند. حتی برای كسانی كه قبلا تاتوی ابرو كرده اند خبری خوشحال كننده داریم و آن هم این است كه می توانند روی این تاتوی قدیمی كاشت ابروی طبیعی انجام دهند. یعنی به جای تحمل كردن این تاتوی یك فرم و بی روح یا چند بار تاتو كردن روی تاتوی قبلی، امروزه با استفاده از تكنیك ها و متدهای مدرن و جدید و حرف های كه توسط بهترین و باتجربه ترین متخصصان كاشت ابرو كه تعداد بسیار فراوانی كاشت ابرو انجام داده اند، می توانند روی تاتویشان موهای طبیعی بكارند و صاحب ابرویی طبیعی و زنده شوند. کاشت ابرو و کاشت مژه طبیعی چنانچه به خوبی و با مهارت انجام شود، می‌تواند صورت را کامل و زیباتر کند، اما اگر جراح نتواند عمل کاشت مژه دائم  و کاشت ابرو را به خوبی انجام دهد، جذابیت چهره بیمار به میزان چشمگیری کاهش خواهد یافت. در ادامه بیشتر با کاشت موی ابرو آشنا می‌شویم.

در کلینیک زیبایی سیب سرخ از تکنیک‌های پیشرفته و ثابت‌شده در حل مشکل ریزش موهای ابرو و پرپشت كردن ابرو استفاده می‌شود. همچنین کاشت ابرو در این کلینیک با استفاده از موی طبیعی خود بیمار انجام می‌شود و بدین ترتیب ظاهری کاملا طبیعی برای فرد ایجاد می شود. الگوی کاشت ابرو با توجه به سلیقه و نظر بیمار و همچنین فرم صورت وی توسط پزشک متخصص پوست تعیین می شود و پس از آن مراحل عمل تحت بی حسی موضعی و بدون ناراحتی برای بیمار انجام می شود.

فهرست مطالب

روش كاشت ابرو چگونه است؟


 photo_2017-04-06_09-35-12

در روش کاشت ابرو ، ابتدا شما موی ابروی دلخواه خود را به وسیله مداد ابرو می کشید و سپس تیم مجرب و متخصصان مربوطه آن را بررسی می کنند تا اگر نیاز به تغییراتی در مدل مربوطه باشد (با مشورت خودتان) اعمال کنند تا بهترین مدل ابرو كه كاملا به صورت شما می آید انتخاب شود، سپس روی همین مدل كه با مداد ابرو كشیده شده با موهای طبیعی خودتان ابرو كاشته می شود. كاشت ابرو در كلینیک تخصصی پوست و مو و به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی و بدون درد در یك جلسه حدودا یك ساعته انجام می شود، یعنی تعدادی از موهای سر شما كه از ناحیه پشت گوش برداشته می شود، به ناحیه ابرویتان منتقل می شود. روش حرفه ای اینجاست كه: باید از این مقدار موهای برداشته شده از سر فقط تعداد خاصی از این موها كه ضخامتی متناسب با موهای ابروهای شما دارد انتخاب شود (نه از همه موها با هر ضخامتی) به عبارت ساده تر باید موهایی با ضخامت نازك و هم قطر با موهای ابروهایتان انتخاب شود چرا كه اگر موها ضخیم باشد ابروها به صورت زمخت و زشت ایجاد می شوند. انتخاب این قطر مو نیاز به تبحر و تجربه متخصصان دارد.

چه كسانی می توانند كاشت ابرو انجام دهند؟


 photo_2017-04-06_09-36-03

 

  • كسانی كه ابروهایی كم پشت دارند برای پرپشت كردن ابروهایشان
  • كسانی كه شكل و فرم ابروهایشان زیبا نیست (دائم با مداد ابرو مجبور به تصحیح شكل آن هستند) برای تغییر فرم ابروهایشان می توانند مراحل کاشت ابرو را انجام دهند.
  • كسانی كه اثر سوختگی یا جای بخیه (اسكار) در ابروهایشان دارند برای ترمیم جای آنها بهترین گزینه کاشت ابروی طبیعی است.
  • كسانی كه قبلا تاتوی ابرو كرده اند ولی از فرم آن خسته شده اند نیز می توانند با استفاده از تكنیك های خاص و حرفه ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند
  • كسانی كه به دلیل بیماری های خاص یا موارد دیگری قسمتی از ابروی خود را از دست داده اند برای پر كردن داخل آن ناحیه از ابروهایشان می توانند کاشت ابرو انجام دهند.

 

آیا وقت خداحافظی با تاتوی ابروها فرا نرسیده است؟


photo_2017-04-06_09-36-08

 

به راستی زمان آن فرا رسیده كه دیگر با تاتوی ابروها و هاشوری كردن ابروها (میكروپیگمنتیشن) خداحافظی كنیم و به جای آن ابروهایتان را با موهای خودتان به صورت طبیعی بكارید. تاتوی ابروها در آرایشگاه ها انجام می شود و خطر انتقال بیماری های فراوانی از جمله: ایدز، هپاتیت و… به همراه دارد ولی كاشت ابروها با موهای خود شخص در كلینیك های تخصصی پوست و مو كه دارای مجوز رسمی از وزارت بهداشت هستند، تحت نظر پزشكان متخصص و با وسایل استریل انجام می شود.

 نكات مهم و ظرافت های كاشت حرف های ابرو


photo_2017-04-06_09-36-17

ابتدا ابرو را به ۳ قسمت تقسیم می كنیم:

۱-   تاج ابرو(head)

۲- بدنه ابرو (body)

۳- دم ابرو (tail)

در كاشت تاج ابرو باید موها با زاویه مناسب و رو به بالا خوابانده شود (تا حالت عمودی پیدا نکنند). در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به دم ابرو باید زاویه خواباندن موها به تدریج کاسته شود به طوری که موها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست کاشته شود. حتی باید نوع موهایی كه برای كاشت ابرو استفاده می شود قطری مناسب با موهای ابرو داشته باشد (یعنی نباید از موهای ضخیم برای ابرو استفاده كرد). قطر منافذ كاشت موها در ابروها باید كوچكتر انتخاب شود چرا كه اگر منافذ بزرگ باشد خروجی موهای ابروها حالت ضخیم و غیرطبیعی پیدا می كند. باید محل قرار دادن موهایی که کاشته می شود، خیلی خیلی نزدیك به هم و بسیار پرتراكم باشد كه پوست زیر موهای ابروها دیده نشود.

 

سوالات متداول


 

photo_2017-04-06_09-36-22

خانم ۲۸ ساله هستم سال گذشته کاشت ابرو انجام داده‌ام ولی موهای آن نامرتب و بدحالت و سیخ سیخ درآمده علتش چیست؟ آیا راه درمانی بری درست کردنش وجود دارد؟

این مشکل را که در بسیاری از ابروها می‌بینیم علت‌های مختلفی دارد که عبارتند از:

  • تکنیک غلط تیم کاشت ابرو و نداشتن تبحر و تخصص کافی افراد بزای انجام کاشت ابرو همانند الف) غلط خواباندن موها در ابرو با زاویه‌های اشتباه (مثلا اگر موها را با زاویه عمود به پوست (۹۰ درجه) بکاریم ابروها به حالت مسواکی (سیخ سیخ) رشد می‌کنند و ظاهری زشت ایجاد میکنند.) ب) با اینکه اگر از موهایی با قطر نامناسب و ضخیم برای کاشت طبیعی مو استفاده شود ابروی کاشته شده نمایی نازیبا پیدا می‌کند. مراقبت بعد از کاشت ابرو توسط خود شخص نیز در ایجاد یک ابرو و با شکل هنرمندانه بی‌تأثیر نیست.
  • در پاسخ به سوال شما باید گفت مشکل شما به امید خدا با استفاده از روش‌های نوین پزشکی و تکنیک‌های علمی و تخصصی دقیق قابل حل است.

آیا پس از کاشت ابرو می‌توان ابروها را رنگ کرد یا با موچین اصلاح کرد؟

بله، شما می‌توانید مانند ابروی طبیعی، ابروی کاشته شده را رنگ و اصلاح کنید.

دختری هستم ۲۲ ساله در اثر تصادف قسمتی از ابرویم را از دست داده‌ام و جای بخیه آن روی ابرویم باقی مانده‌است. آیا می‌توانم روی جای بخیه‌هایم کاشت ابرو انجام دهد؟

بله، کاشت ابرو بهترین انتخاب برای شماست.

خانمی ۲۵ ساله هستم که تاتوی ابرو دارم. آیا می‌توانم روی تاتوهایم کاشت ابرو انجام دهد؟

البته که جواب شما مثبت است. به توجه به اینکه زمینه ای از رنگ هم روی پوست شماست کاشت ابروی شما اگر به طور حرفه‌ای انجام گیرد نتیجه ای بسیار عالی خواهد داشت.

دختری ۲۰ ساله هستم که چون دوست دارم ابروهایی بلند و با حالت کشیده داشته‌باشم مجبورم دم ابروهایم را تیغ بزنم و انتهای ابروهایم را با مداد ابرو به فرم کشیده درآورم آیا می‌توانم این شکل دلخواه ابرویم را با کاشت ابروهایم به دست آورم؟

بله، به شرط آنکه کاشت موی شما توسط گروه متخصص و باتجربه و با تکنیک تخصصی صحیح انجام شود.

خانمی ۲۴ ساله هستم در بچگی در سانحه‌ای صورتم سوخته است و یک ابرویم به طور کامل و قسمتی از ابروی دیگرم از بین رفته آیا می‌توانم روی قسمت‌های سوخته شده ابروهایم کاشت انجام دهم؟

بله، کاشت ابرو روی اسکارهای ناشی از سوختگی امکان‌پذیر است ولی تکنیک خاص خود را دارد.

خانمی ۳۱ ساله هستم کاشت ابرو انجام داده ام ولی موهای ابروهایم به صورت دوتایی و سه تایی درآمده‌اند به‌طوری که اگر آنها را اصلاح کنم جایشان خالی می‌شود، چه کار باید بکنم؟

با توجه به اینکه موها در بدن به صورت تکی، دوتایی و سه تایی وجود دارند باید در زمان کاشت مو در ابروها فقط و فقط از موهای تکی استفاده می‌شده ولی نگران نباشید انشاءالله مشکل شما را می‌توان اصلاح کرد.

خانمی ۲۲ ساله هستم ۲سال پیش تاتوی ابرو انجام داده‌ام برای از بین بردن آن به من پیشنهاد شده است که رنگی مشابه رنگ پوستم روی تاتوی قبلی تزریق کنم، آیا با این روش می‌توانم تاتوی خود را پاک کنم؟

خیر به هیچ‌وجه با رنگ دیگری نمی‌توان رنگ تاتوی قبلی خود را از بین برد چون رنگ دوم با رنگ اول ترکیب شده و نتیجه آن برای شما بسیار بدتر خواهد شد. شما باید با استفاده از روش‌های علمی از جمله لیزرهای خاص با تکنیک‌های نوین پزشکی دیگر برای از بین بردن رنگ تاتوی خود اقدام کنید.

خانمی ۳۶ ساله هستم که یکسال قبل ابروهایم را تاتوی هاشوری کرده‌ام تا شبیه ابروی طبیعی باشد اما الان راضی نیستم. آیا می‌توانم کاشت ابرو روی تاتوهای هاشوری‌ام انجام دهم؟ آیا کاشت ابرو می‌تواند شکل غیرطبیعی بودن ظاهر ابروهایم را اصلاح کند؟

قطعا با پرکردن فضای خالی بین هاشورها همچنین عمل کاشت مو روی خود هاشورها توسط موهای نازک و طبیعی خودتان می‌توان ابروهایی بسیار زیبا و طبیعی به شما هدیه داد.

نمونه های کاشت ابرو در کلینیک سیب سرخ

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

[dopts id=”1″]

 

نظرات مراجعه کنندگان


 1

 

2

کاشت طبیعی ابرو روی تاتوی قبلی


 کسی که تاتو یا هاشور ابرو دارد، می‌تواند با تقبل هزینه کاشت ابرو روی این رنگ مصنوعی و نقاشی خسته کننده تاتو، کاشت ابرو با موی طبیعی انجام دهد و به جای یک ابروی نقاشی شده و مصنوعی، ابرویی با موی طبیعی داشته باشد.

نتایج کاشت طبیعی ابرو روی تاتوی قبلی در کلینیک سیب سرخ

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

 [dopts id=”9″]

افزایش تراکم ابرو


برای داشتن بیشترین تراکم ابرو، مطالب زیر را مطالعه کنید.

برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

[dopts id=”3″]

عوارض احتمالی


عوارض کاشت ابرو بسیار اندک است. موی کاشته شده در مواردی انگشت‌شمار در جهتی متفاوت با جهت مطلوب رشد می‌کند. در چنین مواردی مو را می‌توان عادت داد تا در جهت صحیح رشد کند، در بدترین حالت عوارض کاشت ابرو ، مو با موچین کنده می‌شود.

 هزینه و قیمت


 هزینه کاشت ابروبا موی طبیعی برای هر بیمار متفاوت است و به عامل‌های متعددی مانند تعداد پیوندهای لازم، بزرگی ناحیه ترمیم و جایگزینی و پرپشتی ابرو بستگی دارد. پزشک هزینه کاشت ابروی طبیعی را در طول جلسه مشاوره اولیه به بیمار اطلاع می‌دهد.

قیمت کاشت ابروی طبیعی بر اساس تعدادی از عوامل تعیین می‌شود از جمله اساس ناحیه ای که قرار است تحت عمل قرار بگیرد، ضخامت و تراکم ابرو، و تعداد پیوندهای موی مورد نیاز برای ایجاد ظاهر طبیعی و مطلوب پرداخت نماید. قیمت کاشت ابرو طبیعی در طول جلسات مشاوره درمانی بر اساس شرایط و ویژگی‌های مطلوب و خاص مورد نظر شما تعیین خواهد شد.

سوالات متداول در مورد کاشت ابرو


 برای بزرگنمایی روی تصویر کلیک کنید

[dopts id=”2″]


tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *