instagram
telegram
phone

پروتز گونه : با تزریق ژل و چربی و جراحی کاشت گونه

کوچک کردن سینه با عمل جراحی و لیپوساکشن :راه و روش،عوارض و هزینه
۲۲ مرداد ۱۳۹۴
پروتز باسن و تزریق چربی برای افزایش حجم و برجسته شدن آن
۲۳ مرداد ۱۳۹۴

پروتز گونه : با تزریق ژل و چربی و جراحی کاشت گونه

10-03-2013-12-14-12-ق
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

گونه

داشتن گونه‌هاي برجسته و خوش فرم بدون شک از جذابيت هاي اصلي صورت به حساب مي آيد. خيلي از افراد را مي بينيم که بدنبال جذابيت بيشتر چهره شان با تقبل هزينه عمل گونه گذاري يا استفاده از تزريق گونه به منظور برجسته سازي و فرم دهي گونه هايشان هستند. خيلي از افراد از لاغري صورت شان بدلايل کاهش وزن و يا ژنتيکي رنج مي برند. بهمين جهت مي‌توان با روش هاي غير جراحي که با هدف ايجاد حجم و فرم دهي به گونه‌ها انجام مي‌شود ، برجسته سازي گونه انجام  داد . پزشکان کلينيک سيب سرخ معمولاً براي برگرداندن حجم ميانه صورت و بازسازي مشخصاتي که نشان‌دهنده جذابيت چهره هستند يکي از روش‌هاي زير راه توصيه و براي مراجعين بکار مي برند:

 

تزريق گونه و برجسته کردن گونه‌ها در کلينيک زيبايي سيب سرخ و توسط پزشکان مجرب انجام مي‌شود. رويکرد پزشکان اين کلينيک براي هر شخص با توجه به توازن ويژگي‌هاي کلي صورت وي متفاوت است. تزريق گونه‌‌ بدون ايجاد ظاهري مصنوعي، براي افزايش جذابيت و جوان‌تر کردن چهره اشخاص انجام مي‌شود و ظاهري زيباتر و متعادل‌تر به چهره مي‌بخشد.در حال حاضر عمل زيبايي چال گونه نيز از جمله عمل هايي است که مورد توجه بسياري از افراد قرار گرفته است.

چال گونه فرورفتگي‌هاي روي گونه‌ها هستند که در هنگام لبخند زدن به وجود مي‌آيند. اين فرورفتگي‌ها در صورت برخي افراد به شکل طبيعي وجود دارد. چال گونه‌ها باعث افزايش جذابيت و زيبايي صورت مي‌شود. اين فرورفتگي‌ها را مي‌توان به کمک عمل‌هاي جراحي ساده و مطمئني که به آن عمل ايجاد چال گونه گفته مي‌شود هم ايجاد نمود. در خلال جلسه مشاوره قبل از عمل، پزشک سوابق کامل پزشکي شما را مي‌گيرد. پزشک بيماري‌هاي قبلي يا فعلي، داروهاي مصرفي و آلرژي‌هاي شما را بررسي مي‌کند. در صورتي که امکان انجام عمل زيبايي براي شما محرض شد، پزشک معاينات لازم را درون و بيرون گونه‌هاي شما انجام داده تا هزينه عمل چال گونه و محل دقيق چال‌هايي که بايد روي گونه ايجاد شود مشخص شود.

 

روش‌هاي گونه گذاري و برجسته کردن گونه‌ها در کلينيک سيب سرخ


تزريق ژل

گونه گذاري بدون جراحي با تزريق ژل‌ يک روش غير جراحي بي‌خطر و بدون عارضه با استفاده از فيلرهايي که بطور طبيعي در پوست انسان يافت مي شود، مي باشد . بهمين جهت از پر طرفدارترين روش هاي حجم دهي و فرم دهي به گونه است. تزريق ژل گونه مي‌تواند به‌منظور حفظ تعادل صورت، ايجاد تقارن و افزايش برجستگي اجزاي طبيعي صورت مانند بزرگ کردن چانه و گونه و لب مورد استفاده قرار گيرد. از آنجاييکه تزريق گونه با هيالورونيک که در پوست انسان موجود است انجام مي شود علاوه بر حجم دهي و فرم دهي به گونه باعث افزايش رطوبت پوست نيز مي شود.

تزريق ژل گونه بسيار آسان است. در اين فرايند، ژل‌ها به‌آرامي به مناطق موردنظر در بالا و / يا کناره گونه‌ها تزريق مي‌شود. مدت دوره بهبود آن حداقل زمان ممکن است. نتايج تزريق ژل براي برجسته کردن گونه فوري است و شخص بلافاصله تغييرات و جذابيت را مشاهده مي کند. به‌طورمعمول، نتايج تزريق تا ۲ سال دوام خواهد داشت. به‌طورکلي، تزريق ژل در گونه بدون درد است.

يکي از محبوب‌ترين پرکننده‌ها براي تزريق ژل گونه ، ژل هيالورونيک است که بصورت طبيعي در بدن انسان يافت مي شود. پزشکان کلينيک سيب سرخ از آن جهت برجسته‌سازي, فرم دهي و افزايش جذابيت اجزاي مختلف صورت مانند لب، گونه، چانه، زاويه دادن به فک پايين، رفع خطوط لبخند و سن، رفع گودي زير چشم و موارد ديگر استفاده مي‌کنند.

ژل ژوويدرم اولترا براي خطوط ريز مناسب بوده و براي چين و چروک‌هاي عميق جواب نمي‌دهد. همچنين اين نوع فيلر براي افزايش حجم در بافت صورت به خصوص براي پر کردن چين و چروک‌ها خطوط ريز مناسب است. ژل ژوويدرم اولترا را مي‌توان در نواحي نزديک به پوست‌هاي نازک مانند گوشه‌هاي دهان و بيني استفاده کرد. جوودرم اولترا XC را مي‌توان در لب‌ها براي برجسته‌سازي آنها تزريق کرد.

مزاياي ژل هيالورونيک اسيد

ژل هيالورونيک اسيد ماده‌اي سازگار با بدن مي‌باشد که برخلاف نام آن، هيچ‌گونه اسيدي ندارد و قابل جذب در بدن انسان مي‌باشد و ساخته شده از پروتئين و گلوکزامين مي باشد. اين روش بدون ايجاد کبودي و کاملاً بدون درد انجام مي‌شود و پس‌ازآن مي‌توانيد به فعاليت‌هاي روزانه و محل کار خود بازگرديد.

همچنين ماندگاري آن‌ها در افراد مختلف و در نواحي مختلف متغير است و متوسط ماندگاري اين ژل‌ها  تا ? سال مي‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بيشتر بر روي لينک کليک کرده و مقاله تزريق ژل را مطالعه فرماييد.

جهت کسب اطلاعات بيشتر در مورد برجسته کردن گونه بدون جراحي با تزريق ژل و چربي، کليک کنيد.

نمونه هاي تزريق گونه براي برجسته کردن و فرمدهي گونه در کلينيک سيب سرخ

براي بزرگنمايي بر روي تصوير کليک کنيد

[dopts id=”43″]

تزريق چربي

با بالا رفتن سن تغيير شايعي در بستر چربي چسبيده به استخوان گونه رخ مي‌دهد؛ اين بستر ناحيه کوچکي از چربي است که دقيقاً در زير پلک پاييني روي استخوان گونه قرار دارد. در زمان جواني، اين بستر بزرگ و نرم است و ساختاري مانند يک بالش دارد، اما با بالا رفتن سن، شل و بي‌حالت مي‌شود و شروع به کيسه‌اي شدن مي‌کند، که همين موضوع باعث مي‌شود ناحيه زير چشم برآمده شود.

ناحيه‌هايي که از چربي خالي شده يا گود و فرورفته شده‌اند را مي‌توان با اضافه کردن چربي به حالت اول برگرداند. در اين عمل که به نام تزريق چربي يا تزريق ذرات ريز چربي شناخته‌ مي‌شود، در فرآیند بزرگ کردن گونه بدون جراحی با تزریق چربی، ابتدا چربي از بخشي از بدن (مانند باسن، اطراف لگن يا ران‌ها) برداشته مي‌شود و پس از فرآوري شدن به نواحي مورد نياز تزريق مي‌شود تا آن‌ها فرم و حجم خود را دوباره به دست بياورند. يکي از مزاياي گونه گذاري بدون جراحي و با انتقال چربي آن است که از چربي بدن خود بيمار استفاده مي‌شود و به همين دليل خطر بروز واکنش آلرژيک يا پس زدن چربي در عمل گونه گذاري توسط بدن وجود ندارد.

در روش تزريق چربي گونه براي گونه گذاري، که معمولاً تحت تأثير داروهاي آرام‌بخش يا بيهوشي عمومي انجام مي‌شود، گاهي اوقات پزشک چربي برداشته‌شده از بخش ديگري از بدن مانند اطراف لگن يا باسن را مستقيماً به گونه‌ها تزريق مي‌کند. مي‌توان انتظار داشت که تا ۱۰ روز پس از عمل گونه گذاري با تزريق چربي مقداري ورم وجود داشته باشد؛ همچنين، به‌طورمعمول ۳۰ تا ۵۰ درصد از چربي به‌طور دائم باقي مي‌ماند تا تغييري مثبت در شکل گونه ايجادشده و حجم آن افزايش يابد.

از مزاياي تزريق فيلر چربي مي‌توان به موارد زير اشاره کرد:

  • کم عارضه استدر اين روش درماني از بافت چربي بدن استفاده مي‌شود. بنابراين احتمال واکنش‌هاي آلرژيک عملاً توسط اين روش برطرف خواهند شد. به همين خاطر احتمال واکنش منفي يا آلرژيک به چربي تزريق‌شده در بدن وجود ند��رد.
  • بهبودي در بيش از يک منطقه: تقريباً همه تمايل دارند حجم برخي از مناطق بدن خود را کاهش و برخي مناطق را افزايش دهند. تزريق چربي اين اجازه را به شما مي‌دهد تا چربي اضافه را از منطقه‌اي که تمايل داريد برداشته و به ناحيه ديگري که نياز داريد، منتقل نماييد.

جهت کسب اطلاعات بيشتر بر روي لينک کليک کرده و مقاله تزريق چربي را مطالعه فرماييد

کاشت پروتز

در کنار تزريق چربي، کاشت گونه صورت گزينه ديگري براي بازيابي جواني و همچنين رفع لاغري صورت  است که استفاده از آن به دليل مشکلات و عوارض پروتز گونه که دارد به سرعت رو به کاهش مي باشد. پروتزهاي سيليکوني  گونه‌ها را پر و برجسته مي‌کنند.

 جراحي کاشت پروتز گونه با توجه به ساختار استخوان گونه‌ي شما انجام مي‌شود و يک پروتز گونه‌ي مناسب، روي استخوان گونه قرار داده  مي‌شود. اين پروتز گونه معمولاً از طريق برشي که در داخل دهان ايجاد مي‌شود، داخل صورت قرار داده مي‌شود. اين برش در محل تلاقي گونه با قسمت بالايي لثه‌ها ايجاد مي‌شود. با استفاده از جراحي کاشت گونه، هيچ جاي زخمي روي صورت شما بر جا نخواهد ماند. در مواردي نيز ممکن است جراحي پروتز گونه از طريق برش کوچکي که در پلک پايين ايجاد مي‌شود، در صورت قرار داده شود. نوع پروتز مورداستفاده، با توجه به علت لاغري صورت در اغلب موارد سيليکون مي‌باشد اما در مواردي ممکن است با توجه به شرايط بدن بيمار، از پروتز‌هاي ساخته شده از مواد ديگر نيز استفاده شود. در برخي موارد لازم است که به استخوان گونه، يک گرافت استخواني (که معمولاً از استخوان لگن گرفته مي‌شود) پيوند زده شود. درصورتي‌که از گرافت استخواني استفاده شود، در محل اهداي گرافت (لگن) جاي زخم جراحي باقي خواهد ماند. جراح شما، طي جلسه‌ي مشاوره‌ي قبل از عمل جراحي پروتز گونه ، تمامي اين موارد را با شما در ميان مي‌گذارد.

جراحي پروتز گونه مي‌تواند تحت بيهوشي عمومي يا بيهوشي موضعي انجام شود. درصورتي‌که از بيهوشي عمومي استفاده شود، شما در حين عمل گونه به‌طور کامل بي‌هوش خواهيد بود، اما درصورتي‌که از بيهوشي موضعي استفاده شود، تنها ناحيه موردنظر بي‌حس مي‌شود و  شما در حين انجام عمل، کاملاً بيدار و هشيار هستيد. معمولاً بيمار در همان روز انجام جراحي، از بيمارستان مرخص مي‌شود و مي‌تواند به خانه بازگردد، اما لازم است که براي مدت زمان مشخصي به‌منظور ريکاوري و استراحت، از کار مرخص شود.

برجسته و حجيم کردن و کاشت گونه در از بين رفتن پف زير چشم مؤثر است.مانند ساير عمل‌هاي زيبايي، در اين مورد نيز لازم است  قبل از اقدام به عمل پروتز گونه ، انتظارات شما از عمل به‌طور کامل موردبررسي قرار گيرد. جراح شما طي جلسه‌ي مشاوره در مورد نتايجي که مي‌توانيد از انجام جراحي انتظار داشته باشيد، به شما توضيح مي‌دهد و همچنين قبل از اقدام به جراحي، در مورد خطرات احتمالي جراحي و روش‌هاي جايگزين آن به شما اطلاع مي‌دهد.

مزاياي کاشت پروتز گونه

کاشت پروتز گونه موجب بهبود ظاهر شما مي‌شود. بسته به خواسته و هدف اوليه‌ي شما از انجام کاشت گونه، ممکن است اين جراحي به‌منظور ايجاد توازن بيشتر در چهره يا به‌منظور جوانسازي چهره‌ي شما انجام شود.
اشخاصي مسن‌تري که براي داشتن ظاهري زيباتر مايل به انجام جراحي‌هاي زيبايي صورت هستند، مي‌توانند با کاشت پروتز گونه، فرم چهره‌ي خود را جوان‌تر کنند. بيماران جوان‌تر که احساس مي‌کنند گونه‌هاي آن‌ها تخت است و برجستگي لازم را ندارد مي‌توانند با انجام اين جراحي به نتايج دلخواه خود برسند و گونه‌هاي خود را برجسته کند.

کاشت پروتز گونه مي‌تواند موجب بهبود تناسب چهره‌ي شما شود و نهايتاً، داشتن ظاهري بهتر نيز موجب بالا رفتن اعتمادبه‌نفس شما مي‌شود.

کدام گزينه براي من بهتر است؟


پاسخ اين پرسش براي هر شخص متفاوت است. گاهي اوقات گزينه جراحي پروتز گونه ايده‌ال‌ترين نتيجه را براي شخص به همراه دارد و در مواردي نيز راه‌حل غيرجراحي بهتر جوابگوي نيازهاي فرد خواهد بود. اما کارشناسان زيبايي به اين نتيجه رسيده اند که تزريق ژل هاي هيالورونيک که بصورت طبيعي در پوست انسان يافت مي شود مناسب ترين روش مي باشد از آنجاييکه تزريق ژل فقط در چند دقيقه ، بدون هيچ درد ، کبودي و يا بيهوشي انجام مي شود و فرد بلافاصله تغييرات و جذابيت را با تقبل هزينه گونه گذاري ، در گونه اش مشاهده مي کند و مي تواند به فعاليت روزانه اش باز گردد .

عوارض احتمالي


حجيم کردن گونه با ژل هاي هيالورونيک مورد تاييد وزارت بهداشت و تزريق چربي گونه عوارض بسيار کمي دارد و معمولاً نتايج آن با گذشت زمان کاملاً برگشت‌پذير هستند. بعضي اوقات تزريق چربي گونه باعث نامتقارن شدن چهره مي‌شود، که مي‌توان اين مشکل را با انجام درمان‌هاي بيشتر و يا ساکشن چربي تزريق شده رفع کرد اما معمولا در مورد تزريق ژل هيالورونيک ، شخص با اين مشکل مواجه نخواهد شد. عمل جراحي پروتز گونه يک عمل جراحي است و بنابراين خطر بيشتري دارد؛ البته عموماً عوارض دارد. اين عوارض عبارت‌اند از:

  • تورم و کبودي
  • عفونت
  • جابجا شدن پروتز، که نيازمند عمل‌هاي بيشتر خواهد بود
  • پس زدن پروتز يا واکنش به آن
  • امکان نمايان شدن پروتزها با بالا رفت سن

هزينه و قيمتهزينه پروتز گونه و گونه گذاري و قيمت تزريق چربي به نوع تکنيک استفاده شده بستگي دارد .شما مي‌توانيد براي اطلاع از هزينه جراحي گونه  و يا انجام هرکدام از روش‌هاي مختلف گونه گذاري با مشاورين کلينيک سيب سرخ تماس بگيريد .
tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *