instagram
telegram

پروتز گونه : با تزریق ژل و چربی و جراحی کاشت گونه

کوچک کردن سینه با عمل جراحی و لیپوساکشن :راه و روش،عوارض و هزینه
۲۲ مرداد ۱۳۹۴
پروتز باسن و تزریق چربی برای افزایش حجم و برجسته شدن آن
۲۳ مرداد ۱۳۹۴

پروتز گونه : با تزریق ژل و چربی و جراحی کاشت گونه

10-03-2013-12-14-12-ق
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

گونه

داشتن گونه‌های برجسته و خوش فرم بدون شک از جذابیت های اصلی صورت به حساب می آید. خیلی از افراد را می بینیم که بدنبال جذابیت بیشتر چهره شان با تقبل هزینه عمل گونه گذاری یا استفاده از تزریق گونه به منظور برجسته سازی و فرم دهی گونه هایشان هستند. خیلی از افراد از لاغری صورت شان بدلایل کاهش وزن و یا ژنتیکی رنج می برند. بهمین جهت می‌توان با روش های غیر جراحی که با هدف ایجاد حجم و فرم دهی به گونه‌ها انجام می‌شود ، برجسته سازی گونه انجام  داد . پزشکان کلینیک سیب سرخ معمولاً برای برگرداندن حجم میانه صورت و بازسازی مشخصاتی که نشان‌دهنده جذابیت چهره هستند یکی از روش‌های زیر راه توصیه و برای مراجعین بکار می برند:

 

تزریق گونه و برجسته کردن گونه‌ها در کلینیک زیبایی سیب سرخ و توسط پزشکان مجرب انجام می‌شود. رویکرد پزشکان این کلینیک برای هر شخص با توجه به توازن ویژگی‌های کلی صورت وی متفاوت است. تزریق گونه‌‌ بدون ایجاد ظاهری مصنوعی، برای افزایش جذابیت و جوان‌تر کردن چهره اشخاص انجام می‌شود و ظاهری زیباتر و متعادل‌تر به چهره می‌بخشد.در حال حاضر عمل زیبایی چال گونه نیز از جمله عمل هایی است که مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است.

چال گونه فرورفتگی‌های روی گونه‌ها هستند که در هنگام لبخند زدن به وجود می‌آیند. این فرورفتگی‌ها در صورت برخی افراد به شکل طبیعی وجود دارد. چال گونه‌ها باعث افزایش جذابیت و زیبایی صورت می‌شود. این فرورفتگی‌ها را می‌توان به کمک عمل‌های جراحی ساده و مطمئنی که به آن عمل ایجاد چال گونه گفته می‌شود هم ایجاد نمود. در خلال جلسه مشاوره قبل از عمل، پزشک سوابق کامل پزشکی شما را می‌گیرد. پزشک بیماری‌های قبلی یا فعلی، داروهای مصرفی و آلرژی‌های شما را بررسی می‌کند. در صورتی که امکان انجام عمل زیبایی برای شما محرض شد، پزشک معاینات لازم را درون و بیرون گونه‌های شما انجام داده تا هزینه عمل چال گونه و محل دقیق چال‌هایی که باید روی گونه ایجاد شود مشخص شود.

 

روش‌های گونه گذاری و برجسته کردن گونه‌ها در کلینیک سیب سرخ


تزریق ژل

گونه گذاری بدون جراحی با تزریق ژل‌ یک روش غیر جراحی بی‌خطر و بدون عارضه با استفاده از فیلرهایی که بطور طبیعی در پوست انسان یافت می شود، می باشد . بهمین جهت از پر طرفدارترین روش های حجم دهی و فرم دهی به گونه است. تزریق ژل گونه می‌تواند به‌منظور حفظ تعادل صورت، ایجاد تقارن و افزایش برجستگی اجزای طبیعی صورت مانند بزرگ کردن چانه و گونه و لب مورد استفاده قرار گیرد. از آنجاییکه تزریق گونه با هیالورونیک که در پوست انسان موجود است انجام می شود علاوه بر حجم دهی و فرم دهی به گونه باعث افزایش رطوبت پوست نیز می شود.

تزریق ژل گونه بسیار آسان است. در این فرایند، ژل‌ها به‌آرامی به مناطق موردنظر در بالا و / یا کناره گونه‌ها تزریق می‌شود. مدت دوره بهبود آن حداقل زمان ممکن است. نتایج تزریق ژل برای برجسته کردن گونه فوری است و شخص بلافاصله تغییرات و جذابیت را مشاهده می کند. به‌طورمعمول، نتایج تزریق تا ۲ سال دوام خواهد داشت. به‌طورکلی، تزریق ژل در گونه بدون درد است.

یکی از محبوب‌ترین پرکننده‌ها برای تزریق ژل گونه ، ژل هیالورونیک است که بصورت طبیعی در بدن انسان یافت می شود. پزشکان کلینیک سیب سرخ از آن جهت برجسته‌سازی, فرم دهی و افزایش جذابیت اجزای مختلف صورت مانند لب، گونه، چانه، زاویه دادن به فک پایین، رفع خطوط لبخند و سن، رفع گودی زیر چشم و موارد دیگر استفاده می‌کنند.

ژل ژوویدرم اولترا برای خطوط ریز مناسب بوده و برای چین و چروک‌های عمیق جواب نمی‌دهد. همچنین این نوع فیلر برای افزایش حجم در بافت صورت به خصوص برای پر کردن چین و چروک‌ها خطوط ریز مناسب است. ژل ژوویدرم اولترا را می‌توان در نواحی نزدیک به پوست‌های نازک مانند گوشه‌های دهان و بینی استفاده کرد. جوودرم اولترا XC را می‌توان در لب‌ها برای برجسته‌سازی آنها تزریق کرد.

مزایای ژل هیالورونیک اسید

ژل هیالورونیک اسید ماده‌ای سازگار با بدن می‌باشد که برخلاف نام آن، هیچ‌گونه اسیدی ندارد و قابل جذب در بدن انسان می‌باشد و ساخته شده از پروتئین و گلوکزامین می باشد. این روش بدون ایجاد کبودی و کاملاً بدون درد انجام می‌شود و پس‌ازآن می‌توانید به فعالیت‌های روزانه و محل کار خود بازگردید.

همچنین ماندگاری آن‌ها در افراد مختلف و در نواحی مختلف متغیر است و متوسط ماندگاری این ژل‌ها  تا ? سال می‌باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک کرده و مقاله تزریق ژل را مطالعه فرمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد برجسته کردن گونه بدون جراحی با تزریق ژل و چربی، کلیک کنید.

نمونه های تزریق گونه برای برجسته کردن و فرمدهی گونه در کلینیک سیب سرخ

برای بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک کنید

تزریق چربی

با بالا رفتن سن تغییر شایعی در بستر چربی چسبیده به استخوان گونه رخ می‌دهد؛ این بستر ناحیه کوچکی از چربی است که دقیقاً در زیر پلک پایینی روی استخوان گونه قرار دارد. در زمان جوانی، این بستر بزرگ و نرم است و ساختاری مانند یک بالش دارد، اما با بالا رفتن سن، شل و بی‌حالت می‌شود و شروع به کیسه‌ای شدن می‌کند، که همین موضوع باعث می‌شود ناحیه زیر چشم برآمده شود.

ناحیه‌هایی که از چربی خالی شده یا گود و فرورفته شده‌اند را می‌توان با اضافه کردن چربی به حالت اول برگرداند. در این عمل که به نام تزریق چربی یا تزریق ذرات ریز چربی شناخته‌ می‌شود، در فرآیند بزرگ کردن گونه بدون جراحی با تزریق چربی، ابتدا چربی از بخشی از بدن (مانند باسن، اطراف لگن یا ران‌ها) برداشته می‌شود و پس از فرآوری شدن به نواحی مورد نیاز تزریق می‌شود تا آن‌ها فرم و حجم خود را دوباره به دست بیاورند. یکی از مزایای گونه گذاری بدون جراحی و با انتقال چربی آن است که از چربی بدن خود بیمار استفاده می‌شود و به همین دلیل خطر بروز واکنش آلرژیک یا پس زدن چربی در عمل گونه گذاری توسط بدن وجود ندارد.

در روش تزریق چربی گونه برای گونه گذاری، که معمولاً تحت تأثیر داروهای آرام‌بخش یا بیهوشی عمومی انجام می‌شود، گاهی اوقات پزشک چربی برداشته‌شده از بخش دیگری از بدن مانند اطراف لگن یا باسن را مستقیماً به گونه‌ها تزریق می‌کند. می‌توان انتظار داشت که تا ۱۰ روز پس از عمل گونه گذاری با تزریق چربی مقداری ورم وجود داشته باشد؛ همچنین، به‌طورمعمول ۳۰ تا ۵۰ درصد از چربی به‌طور دائم باقی می‌ماند تا تغییری مثبت در شکل گونه ایجادشده و حجم آن افزایش یابد.

از مزایای تزریق فیلر چربی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • کم عارضه استدر این روش درمانی از بافت چربی بدن استفاده می‌شود. بنابراین احتمال واکنش‌های آلرژیک عملاً توسط این روش برطرف خواهند شد. به همین خاطر احتمال واکنش منفی یا آلرژیک به چربی تزریق‌شده در بدن وجود ندارد.
  • بهبودی در بیش از یک منطقه: تقریباً همه تمایل دارند حجم برخی از مناطق بدن خود را کاهش و برخی مناطق را افزایش دهند. تزریق چربی این اجازه را به شما می‌دهد تا چربی اضافه را از منطقه‌ای که تمایل دارید برداشته و به ناحیه دیگری که نیاز دارید، منتقل نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی لینک کلیک کرده و مقاله تزریق چربی را مطالعه فرمایید

کاشت پروتز

در کنار تزریق چربی، کاشت گونه صورت گزینه دیگری برای بازیابی جوانی و همچنین رفع لاغری صورت  است که استفاده از آن به دلیل مشکلات و عوارض پروتز گونه که دارد به سرعت رو به کاهش می باشد. پروتزهای سیلیکونی  گونه‌ها را پر و برجسته می‌کنند.

 جراحی کاشت پروتز گونه با توجه به ساختار استخوان گونه‌ی شما انجام می‌شود و یک پروتز گونه‌ی مناسب، روی استخوان گونه قرار داده  می‌شود. این پروتز گونه معمولاً از طریق برشی که در داخل دهان ایجاد می‌شود، داخل صورت قرار داده می‌شود. این برش در محل تلاقی گونه با قسمت بالایی لثه‌ها ایجاد می‌شود. با استفاده از جراحی کاشت گونه، هیچ جای زخمی روی صورت شما بر جا نخواهد ماند. در مواردی نیز ممکن است جراحی پروتز گونه از طریق برش کوچکی که در پلک پایین ایجاد می‌شود، در صورت قرار داده شود. نوع پروتز مورداستفاده، با توجه به علت لاغری صورت در اغلب موارد سیلیکون می‌باشد اما در مواردی ممکن است با توجه به شرایط بدن بیمار، از پروتز‌های ساخته شده از مواد دیگر نیز استفاده شود. در برخی موارد لازم است که به استخوان گونه، یک گرافت استخوانی (که معمولاً از استخوان لگن گرفته می‌شود) پیوند زده شود. درصورتی‌که از گرافت استخوانی استفاده شود، در محل اهدای گرافت (لگن) جای زخم جراحی باقی خواهد ماند. جراح شما، طی جلسه‌ی مشاوره‌ی قبل از عمل جراحی پروتز گونه ، تمامی این موارد را با شما در میان می‌گذارد.

جراحی پروتز گونه می‌تواند تحت بیهوشی عمومی یا بیهوشی موضعی انجام شود. درصورتی‌که از بیهوشی عمومی استفاده شود، شما در حین عمل گونه به‌طور کامل بی‌هوش خواهید بود، اما درصورتی‌که از بیهوشی موضعی استفاده شود، تنها ناحیه موردنظر بی‌حس می‌شود و  شما در حین انجام عمل، کاملاً بیدار و هشیار هستید. معمولاً بیمار در همان روز انجام جراحی، از بیمارستان مرخص می‌شود و می‌تواند به خانه بازگردد، اما لازم است که برای مدت زمان مشخصی به‌منظور ریکاوری و استراحت، از کار مرخص شود.

برجسته و حجیم کردن و کاشت گونه در از بین رفتن پف زیر چشم مؤثر است.مانند سایر عمل‌های زیبایی، در این مورد نیز لازم است  قبل از اقدام به عمل پروتز گونه ، انتظارات شما از عمل به‌طور کامل موردبررسی قرار گیرد. جراح شما طی جلسه‌ی مشاوره در مورد نتایجی که می‌توانید از انجام جراحی انتظار داشته باشید، به شما توضیح می‌دهد و همچنین قبل از اقدام به جراحی، در مورد خطرات احتمالی جراحی و روش‌های جایگزین آن به شما اطلاع می‌دهد.

مزایای کاشت پروتز گونه

کاشت پروتز گونه موجب بهبود ظاهر شما می‌شود. بسته به خواسته و هدف اولیه‌ی شما از انجام کاشت گونه، ممکن است این جراحی به‌منظور ایجاد توازن بیشتر در چهره یا به‌منظور جوانسازی چهره‌ی شما انجام شود.
اشخاصی مسن‌تری که برای داشتن ظاهری زیباتر مایل به انجام جراحی‌های زیبایی صورت هستند، می‌توانند با کاشت پروتز گونه، فرم چهره‌ی خود را جوان‌تر کنند. بیماران جوان‌تر که احساس می‌کنند گونه‌های آن‌ها تخت است و برجستگی لازم را ندارد می‌توانند با انجام این جراحی به نتایج دلخواه خود برسند و گونه‌های خود را برجسته کند.

کاشت پروتز گونه می‌تواند موجب بهبود تناسب چهره‌ی شما شود و نهایتاً، داشتن ظاهری بهتر نیز موجب بالا رفتن اعتمادبه‌نفس شما می‌شود.

کدام گزینه برای من بهتر است؟


پاسخ این پرسش برای هر شخص متفاوت است. گاهی اوقات گزینه جراحی پروتز گونه ایده‌ال‌ترین نتیجه را برای شخص به همراه دارد و در مواردی نیز راه‌حل غیرجراحی بهتر جوابگوی نیازهای فرد خواهد بود. اما کارشناسان زیبایی به این نتیجه رسیده اند که تزریق ژل های هیالورونیک که بصورت طبیعی در پوست انسان یافت می شود مناسب ترین روش می باشد از آنجاییکه تزریق ژل فقط در چند دقیقه ، بدون هیچ درد ، کبودی و یا بیهوشی انجام می شود و فرد بلافاصله تغییرات و جذابیت را با تقبل هزینه گونه گذاری ، در گونه اش مشاهده می کند و می تواند به فعالیت روزانه اش باز گردد .

عوارض احتمالی


حجیم کردن گونه با ژل های هیالورونیک مورد تایید وزارت بهداشت و تزریق چربی گونه عوارض بسیار کمی دارد و معمولاً نتایج آن با گذشت زمان کاملاً برگشت‌پذیر هستند. بعضی اوقات تزریق چربی گونه باعث نامتقارن شدن چهره می‌شود، که می‌توان این مشکل را با انجام درمان‌های بیشتر و یا ساکشن چربی تزریق شده رفع کرد اما معمولا در مورد تزریق ژل هیالورونیک ، شخص با این مشکل مواجه نخواهد شد. عمل جراحی پروتز گونه یک عمل جراحی است و بنابراین خطر بیشتری دارد؛ البته عموماً عوارض دارد. این عوارض عبارت‌اند از:

  • تورم و کبودی
  • عفونت
  • جابجا شدن پروتز، که نیازمند عمل‌های بیشتر خواهد بود
  • پس زدن پروتز یا واکنش به آن
  • امکان نمایان شدن پروتزها با بالا رفت سن

هزینه و قیمتهزینه پروتز گونه و گونه گذاری و قیمت تزریق چربی به نوع تکنیک استفاده شده بستگی دارد .شما می‌توانید برای اطلاع از هزینه جراحی گونه  و یا انجام هرکدام از روش‌های مختلف گونه گذاری با مشاورین کلینیک سیب سرخ تماس بگیرید .


tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *