instagram
telegram

پروتز چانه صورت با جراحی و تزریق ژل و چربی

h
پروتز لب : حجیم و برجسته سازی لب ها با تزریق ژل و چربی و جراحی
۲۱ مرداد ۱۳۹۴
female face, before and after cosmetic nose surgery
زیبایی بینی بدون عمل جراحی (با تزریق ژل)
۲۱ مرداد ۱۳۹۴

پروتز چانه صورت با جراحی و تزریق ژل و چربی

cham-soc-da-mat-dac-tri-tadi-v-spa-20143201152277
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

cham-soc-da-mat-dac-tri-tadi-v-spa-20143201152277

داشتن چانه‌ای متناسب و زاویه‌ی فکی که متناسب با چهره است، یکی از حیاتی‌ترین مسائل برای حفظ تعادل زیبایی در صورت است. در حالت ایده‌آل چانه باید بیضی‌شکل باشد و درست در زیر برآمدگی زیر لب قرار گرفته باشد. خوشبختانه در مواردی که چانه بسیار کوچک، نوک‌تیز یا عقب‌رفته است، راه‌های زیادی برای برجسته سازی چانه و  ایجاد تعادل و ‌هارمونی بیشتر در چهره وجود دارد.

 چانه کوچک، عقب‌رفته یا ضعیف از جذابیت چهره می‌کاهد. با اصلاح چانه از طریق تزریق چربی به چانه در کلینیک تخصصی سیب سرخ هماهنگی بیشتری بین اجزاء صورت ایجاد می‌شود. می‌توانید با انجام عمل بزرگ کردن غیرجراحی چانه در کلینیک سیب سرخ مشکل عقب بودن چانه را برطرف کنید و بدون تحمل درد، عوارض و دوران بهبود طولانی مربوط به پروتزهای جراحی چانه، تعادل بیشتری را در چهره ایجاد نمایید.

 

 

مزایای عمل بزرگ کردن چانه


چانه نقش بسیار مهمی ‌در ایجاد تقارن در صورت و زیبایی چهره دارد. در واقع ترکیب شکل بینی و چانه و متناسب بودن این دو با سایر اجزای صورت، تعیین‌کننده‌ی تعادل در صورت شما است. جراحان پلاستیک سال‌هاست که به این نکته پی‌برده اند و به همین خاطر انجام همزمان عمل پلاستیک بینی و عمل پلاستیک چانه بسیار معمول است. شکل چانه‌ی هر شخص برای دیگران می‌تواند بیانگر شخصیت او باشد، برای مثال داشتن چانه‌ای بلند و برجسته، حسی از قدرت و توانایی بالا را القا می‌کند و داشتن چانه کوتاه، کوچک یا عقب‌رفته حسی از ضعف را القا می‌کند.

روش‌های پروتز چانه در کلینیک سیب سرخ


پروتز چانه با تزریق ژل و چربی

پروتز چانه صورت با تزریق ژل و چربی یک روش ایده آل برای افرادی است که به دنبال بزرگ کردن چانه خود هستند یا تمایل دارند توازن چانه خود را با سایر اجزای صورت بدون نیاز به دوره ریکاوری مربوط به انجام عمل جراحی چانه، افزایش دهند.

روش درمان

روش تزریق ژل و چربی به حدود ۱۵ دقیقه زمان برای کامل شدن نیاز دارد و ژل صورت در این کلینیک به‌راحتی و سادگی بر روی افراد متقاضی انجام می‌شود. برای انجام عمل زیبایی چانه با تزریق معمولاً از کرم بی‌حسی بر روی صورت برای حدود ۳۰ دقیقه قبل از درمان استفاده می‌شود تا به‌این‌ترتیب ناراحتی احتمالی در طول درمان حداقل شود. با تقبل قیمت تزریق فیلر  پزشکان ما می‌توانند مقدار کمی از این کرم‌ها را قبل از شروع جلسه درمانی در اختیار شما قرار دهند و به‌این‌ترتیب شما می‌توانید این کرم را هنگام حرکت به سمت کلینیک بر روی پوست خود قرار دهید. در ادامه عمل تزریق ژل  صورت بیمار به‌طور کامل با استفاده از تکنیک‌های ضدعفونی تمیز می‌شود و یک مجموعه از ۳ تا ۶ تزریق در بافت عمیق اطراف چانه انجام می‌شود. درنهایت مواد تزریق‌شده در چانه به‌آرامی ماساژ داده می‌شود تا به‌این‌ترتیب ظاهر موردنظر در چانه بیمار ایجاد گردد.

 

جهت کسب اطلاع و آگاهی بیشتر به مقاله تزریق چربی و تزریق ژل مراجعه فرمایید.

نتایج درمان

ژل‌ها و پرکننده‌های پوستی می‌توانند برای حجیم سازی چانه به‌صورت غیر جراحی با مقادیر کم تزریق چربی در چانه تزریق شوند و با تزریق دقیق آن‌ها در محل‌های مناسب می‌توان ظاهر و زیبایی موردنظر را برای چانه بیمار با توجه به اهداف درمانی ایجاد کرد. این مواد در ادامه به بخشی از بافت بدن بیمار تبدیل خواهند شد. تزریق این مواد می‌تواند تغییرات ظاهری در پوست صورت بیمار ایجاد کرده و همواره ظاهر طبیعی صورت را حفظ نماید.

ماندگاری نتایج

تزریق چربی و تزریق ژل در چانه تا دو سال ماندگاری و دوام دارد و پس‌ازآن به‌تدریج توسط سیستم ایمنی بدن تجزیه می‌شود. این فرآیند در طول چند ماه (و نه چند روز) اتفاق می‌افتد. به‌این‌ترتیب بیمار با کاهش تدریجی تغییرات ایجادشده در اندازه چانه و ظاهر آن مواجه خواهد شد ، عوارض تزریق ژل اگر در نزد دکتر ماهر و با مواد استاندارد انجام گردد ، ناچیز خواهد بود .

آیا این روش دردناک است؟

در این کلینیک با تقبل قیمت تزریق چربی به چانه همه فعالیت‌های لازم برای راحتی و آرامش بیمار و عدم احساس درد در زمان درمان انجام می‌شود. به‌این‌ترتیب از کرم‌های بی‌حسی قوی و روش جدید لوله بلونت (Blunt Canulas) استفاده می‌شود. در این روش لوله بلونت جایگزین سر سوزن‌های متعدد استفاده‌شده برای تزریق می‌شود و به‌این‌ترتیب ریسک ایجاد کبودی و سایر عوارض تزریق ژل به چانه کاهش می‌یابد.

عوارض  و خطرات جانبی

مشاهده مقداری ورم، قرمزی، و ناراحتی پس از تزریق ژل چانه و تزریق چربی  در چانه مسئله‌ای عادی محسوب می‌شود. علاوه بر این ممکن است در این حالت کبودی نیز در ناحیه تحت درمان مشاهده شود. این تأثیرات جانبی معمولاً برای حداکثر دو روز دوام و ماندگاری دارند و سپس به‌خودی‌خود برطرف خواهند شد. به‌این‌ترتیب برآمدگی یا حجم لازم در زیر پوست ایجاد می‌شود. در این حالت معمولاً نیازی به استراحت پس از تزریق ژل صورت و چربی نیست. با وجودی که هر بیمار دارای شرایط خاص خود می‌باشد، اکثر بیماران می‌توانند بلافاصله فعالیت‌های عادی خود را پس از تکمیل درمان شروع نمایند.

نمونه‌های فرم‌دهی چانه صورت در کلینیک سیب سرخ

برای بزرگنمایی بر روی تصویر کلیک کنید

[dopts id=”16″]

 

پروتز چانه با جراحی

بیمارانی که چانه آن‌ها ازنظر ظاهری ضعیف است، اما عملکرد فک آن‌ها در حالت عادی قرار دارد، افراد مناسب برای پروتز چانه با جراحی هستند. بسیاری از این افراد ممکن است از پرکننده‌های قابل تزریق درگذشته برای تقویت ظاهر چانه صورت خود استفاده کرده باشند، اما بااین‌وجود به دنبال یک راهکار دائمی برای اصلاح ظاهر خود باشند. درصورتی‌که شما از این شرایط برخوردار هستید، احتمالاً یک فرد مناسب برای عمل پروتز چانه هستید.

روش درمان

پروتز چانه یک روش درمان سرپایی است که معمولاً در مطب یک جراح پلاستیک یا در یک مرکز جراحی انجام می‌شود. جراحی زیبایی فک و چانه با پروتز معمولاً تحت بی‌حسی موضعی و با استفاده از داروهای آرام بخشی خوراکی یا تزریقی انجام می‌شود، اما در صورت نیاز می‌توان این درمان را تحت بی‌هوشی عمومی نیز انجام داد.

ایمپلنت‌های چانه در این حالت به‌صورت ایمن و بی‌خطر در داخل یک پوشش محافظ قرار گرفته و سپس به بافت اطراف چانه به‌منظور بی‌حرکت شدن متصل می‌شود. در ادامه شکاف ایجادشده برای واردکردن ایمپلنت بسته می‌شود. این روش درمانی به ۳۰ تا ۴۵ دقیقه زمان نیاز دارد، مگر اینکه در کنار این درمان لازم باشد درمان‌های دیگری نیز بر روی بیمار انجام شود. پروتز چانه صورت معمولاً در یک جلسه درمانی به همراه سایر روش‌های درمانی زیبایی صورت همچون لیفت صورت، لیفت گردن، و عمل جراحی رینوپلاستی یا جراحی زیبایی بینی انجام می‌شود.

برای این درمان لازم است یک جراح پلاستیک باتجربه و دارای بورد تخصصی انتخاب شود تا به‌این‌ترتیب انتخاب ایمپلنت مناسب و روش کار گذاشتن آن در چانه به بهترین نحو و با توجه به شرایط بیمار و اهداف درمانی وی انتخاب گردد. پس از پروتز چانه آثار زخم بسیار ناچیز بر روی چانه باقی می‌ماند. درصورتی‌که شکاف موردنیاز برای این درمان در زیر چانه صورت ایجاد شود، امکان پوشاندن آن در شیارهای عادی پوست و نیز پنهان کردن آن از دید سایرین وجود دارد. درصورتی‌که این شکاف در داخل دهان بیمار ایجاد شود، دیگر هیچ جای زخمی از این شکاف در خارج از دهان باقی وجود نخواهد داشت. به‌هرحال، صرف‌نظر از روش انتخاب‌شده، در صورت ایجاد شکاف به نحو مناسب، هیچ جای زخم مشخصی از آن روی صورت بیمار که برای دیگران قابل‌مشاهده باشد، باقی نخواهد ماند.

نتایج مورد انتظار

پروتز چانه معمولاً برای بازیابی توازن اجزای صورت به خاطر ضعف ظاهری چانه انجام می‌شود. در حقیقت عدم توازن اجزای صورت به خاطر کوچک بودن چانه، باعث می‌شود بینی فرد بزرگ‌تر از حالت عادی به نظر برسد و خط گردن یا فک ظاهر مناسب خود را نداشته باشند. با توجه به اینکه در این شرایط چانه نمی‌تواند به مقدار کافی پوست گردن را بپوشاند، این شرایط اغلب باعث می‌شود پوست بالای گردن آویزان به نظر رسیده و مشکلات ظاهری در این ناحیه از بدن ایجاد می‌شود. علاوه بر این، پروتز چانه صورت می‌تواند یک ظاهر پهن‌تر و قوی‌تر برای چانه ایجاد کرده و نیز طول صورت را کمی افزایش دهد.

پروتز چانه با استفاده از ایمپلنت‌های استریل ساخته‌شده از مواد مخصوص (همچون سیلیکون یا مدپور) انجام می‌شود و برای این کار، ایمپلنت بر روی استخوان فک پایین قرار می‌گیرد. به‌این‌ترتیب یک ظاهر واقعی برای چانه ایجادشده و اشکالات ظاهری آن اصلاح می‌شود.

فرآیند بهبود پس از عمل جراحی

ریکاوری پس از عمل جراحی پروتز چانه با توجه به نوع ایمپلنت و شکاف ایجادشده و نیز انجام سایر روش‌های درمانی به‌طور همزمان، بر روی بیماران متفاوت خواهد بود. فرآیند ریکاوری پس از پروتز چانه صورت در مقایسه با سایر روش‌های جراحی دردناک نیست و داروهای مسکن خوراکی می‌توانند درد احتمالی بیمار را در طول چند روز اول پس از درمان کنترل نمایند. به‌هرحال، باگذشت چند روز از درمان، معمولاً دیگر نیازی به استفاده از داروهای مسکن وجود نخواهد داشت.

بعدازظهر روز جراحی، لب پایین و دهان شما ممکن است احساس بی‌حسی داشته باشد. با بازگشت احساس به این ناحیه از بدن، فک پایین شما با احساس سفتی و درد ناشی از واکنش عادی بدن به ورم مواجه خواهد شد. در این زمان شما می‌توانید از داروهای مسکن درد در صورت نیاز استفاده نمایید. همچنین شما می‌توانید فعالیت‌های موردنظر خود را در این زمان به‌آرامی انجام دهید.

درصورتی‌که ایمپلنت از طریق شکاف ایجادشده در زیر چانه در محل قرار داده شده باشد، بخیه‌های زده‌شده در زیر چانه (درصورتی‌که این بخیه‌ها قابل‌جذب نباشند) پس از ۵ تا ۱۰ روز کشیده خواهند شد. درصورتی‌که عمل جراحی پروتز چانه صورت از طریق دهان انجام‌شده باشد، لازم است برای چند روز از مایعات و غذاهای نرم تا زمان بهبود بافت داخلی دهان استفاده شود. همچنین لازم است در این دوره به‌طور منظم از دهان‌شویه به‌منظور تمیز نگه‌داشتن شکاف‌های ایجادشده استفاده شود. معمولاً در این حالت بخیه‌های زده‌شده قابل‌جذب هستند و به‌خودی‌خود با گذشت چند هفته جذب می‌شوند.

علاوه بر این در طول این دوره ممکن است شما احساس عجیب در ارتباط با وضعیت چانه خود داشته باشید و این احساس تا زمانی که اعصاب به حالت عادی بازگشته و فعالیت معمول خود را آغاز نمایند، برای شما ادامه خواهد داشت.

عوارض و خطرات

عوارض پروتز چانه بسیار نادر هستند. به‌هرحال، مشابه انواع دیگر عمل جراحی، همواره در این حالت و نیز مقدار کمی ریسک و خطر , عوارض پروتز چانه وجود دارد. رایج‌ترین عارضه جانبی پروتز فک و چانه تغییر در احساسات چانه و فک پایین است و این شرایط می‌تواند با توجه به حجم جراحی انجام شده موقت یا دائمی باشند. یکی دیگر از خطرات پروتز چانه صورت و عوارض تزریق چربی احتمال جابجایی ایمپلنت در طول دوره ریکاوری می‌باشد، اما امکان پیش‌گیری از این مشکل نیز با رعایت مناسب توصیه‌های مراقبتی پس از جراحی وجود دارد. علاوه بر این، جراحی پروتز چانه نیز دارای خطرات خاص در ارتباط با احتمال ایجاد عفونت است که این شرایط نیز مشابه سایر عمل‌های جراحی می‌باشد.

هزینه و قیمت


هزینه و قیمت پروتز چانه با تزریق چربی و تزریق ژل به چانه بستگی به مقدار و نوع پرکننده استفاده‌شده برای درمان بیمار دارد. البته هزینه تزریق ژل نسبت به هزینه تزریق چربی کمتر است و به دلیل کمتر بودن هزینه تزریق ژل در چانه بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. علاوه بر این، در صورت استفاده از عمل جراحی پروتز چانه، هزینهعمل بستگی به شرایط هر فرد و نوع ایمپلنت استفاده‌شده برای درمان خواهد داشت.برای جراحی هزینه پروتز چانه معمولاً هزینه داروی بی هوشی، داروهای مورد نیاز قبل و پس از عمل جراحی، هزینه اطاق عمل، و سایر هزینه های مربوط به عمل جراحی را در بر نمی گیرد. این موضوع در حالی است که بیمار معمولاً نیاز به در نظر گرفتن همه این هزینه ها برای تعیین مبلغ دقیق هزینه درمان خود دارد. برای تعیین دقیق هزینه عمل زیبایی چانه با پروتز می توانید با کلینیک ما تماس حاصل نمایید.


tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *