instagram
telegram
phone

پروتز چانه صورت با جراحی و تزریق ژل و چربی

h
پروتز لب : حجیم و برجسته سازی لب ها با تزریق ژل و چربی و جراحی
۲۱ مرداد ۱۳۹۴
female face, before and after cosmetic nose surgery
زیبایی بینی بدون عمل جراحی (با تزریق ژل)
۲۱ مرداد ۱۳۹۴

پروتز چانه صورت با جراحی و تزریق ژل و چربی

cham-soc-da-mat-dac-tri-tadi-v-spa-20143201152277
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

cham-soc-da-mat-dac-tri-tadi-v-spa-20143201152277

داشتن چانه‌ای متناسب و زاویه‌ی فکی که متناسب با چهره است، یکی از حیاتی‌ترین مسائل برای حفظ تعادل زیبایی در صورت است. در حالت ایده‌آل چانه باید بیضی‌شکل باشد و درست در زیر برآمدگی زیر لب قرار گرفته باشد. خوشبختانه در مواردی که چانه بسیار کوچک، نوک‌تیز یا عقب‌رفته است، راه‌های زیادی برای برجسته سازی چانه و  ایجاد تعادل و ‌هارمونی بیشتر در چهره وجود دارد.

 چانه کوچک، عقب‌رفته یا ضعیف از جذابیت چهره می‌کاهد. با اصل��ح چانه از طریق تزریق چربی به چانه در کلینیک تخصصی سیب سرخ هماهنگی بیشتری بین اجزاء صورت ایجاد می‌شود. می‌توانید با انجام عمل بزرگ کردن غیرجراحی چانه در کلینیک سیب سرخ مشکل عقب بودن چانه را برطرف کنید و بدون تحمل درد، عوارض و دوران بهبود طولانی مربوط به پروتزهای جراحی چانه، تعادل بیشتری را در چهره ایجاد نمایید.

 

 

مزایای عمل بزرگ کردن چانه


چانه نقش بسیار مهمی ‌در ایجاد تقارن در صورت و زیبایی چهره دارد. در واقع ترکیب شکل بینی و چانه و متناسب بودن این دو با سایر اجزای صورت، تعیین‌کننده‌ی تعادل در صورت شما است. جراحان پلاستیک سال‌هاست که به این نکته پی‌برده اند و به همین خاطر انجام همزمان عمل پلاستیک بینی و عمل پلاستیک چانه بسیار معمول است. شکل چانه‌ی هر شخص برای دیگران می‌تواند بیانگر شخصیت او باشد، برای مثال داشتن چانه‌ای بلند و برجسته، حسی از قدرت و توانایی بالا را القا می‌کند و داشتن چانه کوتاه، کوچک یا عقب‌رفته حسی از ضعف را القا می‌کند.

روش‌های پروتز چانه در کلینیک سیب سرخ


پروتز چانه با تزریق ژل و چربی

پروتز چانه صورت با تزریق ژل و چربی یک روش ایده آل برای افرادی است که به دنبال بزرگ کردن چانه خود هستند یا تمایل دارند توازن چانه خود را با سایر اجزای صورت بدون نیاز به دوره ریکاوری مربوط به انجام عمل جراحی چانه، افزایش دهند.

روش درمان

روش تزریق ژل و چربی به حدود ۱۵ دقیقه زمان برای کامل شدن نیاز دارد و ژل صورت در این کلینیک به‌راحتی و سادگی بر روی افراد متقاضی انجام می‌شود. برای انجام عمل زیبایی چانه با تزریق معمولاً از کرم بی‌حسی بر روی صورت برای حدود ۳۰ دقیقه قبل از درمان استفاده می‌شود تا به‌این‌ترتیب ناراحتی احتمالی در طول درمان حداقل شود. با تقبل قیمت تزریق فیلر  پزشکان ما می‌توانند مقدار کمی از این کرم‌ها را قبل از شروع جلسه درمانی در اختیار شما قرار دهند و به‌این‌ترتیب شما می‌توانید این کرم را هنگام حرکت به سمت کلینیک بر روی پوست خود قرار دهید. در ادامه عمل تزریق ژل  صورت بیمار به‌طور کامل با استفاده از تکنیک‌های ضدعفونی تمیز می‌شود و یک مجموعه از ۳ تا ۶ تزریق در بافت عمیق اطراف چانه انجام می‌شود. درنهایت مواد تزریق‌شده در چانه به‌آرامی ماساژ داده می‌شود تا به‌این‌ترتیب ظاهر موردنظر در چانه بیمار ایجاد گردد.

 

جهت کسب اطلاع و آگاهی بیشتر به مقاله تزریق چربی و تزریق ژل مراجعه فرمایید.

نتایج درمان

ژل‌ها و پرکننده‌های پوستی می‌توانند برای حجیم سازی چانه به‌صورت غیر جراحی با مقادیر کم تزریق چربی در چانه تزریق شوند و با تزریق دقیق آن‌ها در محل‌های مناسب می‌توان ظاهر و زیبایی موردنظر را برای چانه بیمار با توجه به اهداف درمانی ایجاد کرد. این مواد در ادامه به بخشی از بافت بدن بیمار تبدیل خواهند شد. تزریق این مواد می‌تواند تغییرات ظاهری در پوست صورت بیمار ایجاد کرده و همواره ظاهر طبیعی صورت را حفظ نماید.

ماندگاری نتایج

تزریق چربی و تزریق ژل در چانه تا دو سال ماندگاری و دوام دارد و پس‌ازآن به‌تدریج توسط سیستم ایمنی بدن تجزیه می‌شود. این فرآیند در طول چند ماه (و نه چند روز) اتفاق می‌افتد. به‌این‌ترتیب بیمار با کاهش تدریجی تغییرات ایجادشده در اندازه چانه و ظاهر آن مواجه خواهد شد ، عوارض تزریق ژل اگر در نزد دکتر ماهر و با مواد استاندارد انجام گردد ، ناچیز خواهد بود .

آیا این روش دردناک است؟

در این کلینیک با تقبل قیمت تزریق چربی به چانه همه فعالیت‌های لازم برای راحتی و آرامش بیمار و عدم احساس درد در زمان درمان انجام می‌شود. به‌این‌ترتیب از کرم‌های بی‌حسی قوی و روش جدید لوله %
tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاه ها بسته شده است