instagram
telegram
phone

لیفت بینی با نخ، روشی بی خطر جهت زیباسازی و فرم‌دهی بینی بدون جراحی

نکات ساده و کلیدی برای درمان موخوره مو
۲۸ تیر ۱۳۹۷
مراقبت‌های بعد از لیزر موهای زائد: راه‌هایی برای اثر بخشی لیزر مو
۶ مرداد ۱۳۹۷

لیفت بینی با نخ، روشی بی خطر جهت زیباسازی و فرم‌دهی بینی بدون جراحی

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

چگونه می‌توان با نخ بینی شما را بالا برد؟


لیفت بینی با نخ

آیا مایلید بینی بالاتر، راست‌تر و مشخص‌تری بدون جراحی تهاجمی ایمپلانت بینی یا نگرانی از بابت پر کننده‌های تقویتی داشته باشید؟ لیفتینگ بینی با نخ ممکن است پاسخ شما باشد. لیفتینگ بینی با نخ می‌تواند بدون جراحی ترکیب بینی شما را بهبود دهد و همچنین شکل آن را ارتقاء دهد و بینی‌تان را بالا ببرد. فرایند لیفتینگ بینی با نخ در آسیا بسیار عمومیت دارد. این عمل به نام لیفتینگ لانچ تایم معروف است.

هدف خاص انجام این فرایند، دادن شکل راست‌تر، بالاتر و مشخص‌تر به پل بینی یا نوک بینی است. به علاوه لیفتینگ بینی با نخ می‌تواند همچنین نوک بینی را بالا برده و نمای کوچک‌تر و تیزتری به آن بدهد.

این امر که تنها روش برای داشتن بینی بالاتر و مشخص‌تر، قرار گرفتن تحت عمل جراحی تهاجمی ایمپلنت است، بصورت یک اسطور در ذهن‌ها درآمده است. واقعیت این است که عمل لیفتینگ بینی با نخ یک روش غیر جراحی و کم تهاجمی است که در زمان طولانی نیاز ندارد و می‌تواند به شما کمک کند تا بینی و نوک بینی بالاتر و مشخص‌تری بدست آورید.

برای کسانی که نگرانی در مورد خطرات درمان با پرکننده‌ها مانند پهن شدن، حرکت کردن یا تشکیل توده دارند، لیفتینگ بینی با نخ یک جایگزین خوب برای ارتقاء ظاهر بینی بدون خطرات درمان با پرکننده‌ها، فراهم می‌کند.

عموما نتایجی که از طریق عمل لیفتینگ بینی با نخ بدست می‌آید به شرح ذیل هستند:

  • لیفتینگ نوک بینی برای کوچک‌تر و تیز کردن آن
  • پروفیل بینی راست‌تر می‌شود
  • پل بینی مشخص‌تر می‌شود
  • پل بینی بهتر می‌شود.

لیفتینگ بینی با نخ چیست؟ لیفتینگ بینی با نخ چه طور اثر می‌کند؟


نخ‌هایی که برای عمل لیفتینگ بینی با نخ استفاده می‌شود به PDO  (polydixanone) معروفند. بطور علمی ثابت شده که نخ‌های PDO بعد از مدتی کاملا جذب بدن می‌شوند. همچنانکه نخ‌های PDO به مرور زمان حل می‌شوند، آنها کلاژن جدید و بافت فیبروبلاست درون پوست تولید می‌کنند که سبب محکم شدن پوست می‌شود. از این رو درخشندگی و ترکیب بینی ارتقاء می‌یابد.

علاوه بر آن، وقتی نخ‌ها وارد می‌شوند به شکل داربست عمل کرده و سبب می‌شوند  که به سرعت ترکیب بینی، درخشندگی‌ آن، تیزی، بالا رفتگی و یا شکل آن بدون جراحی به شکل دلخواه درآید.

اگر شما می‌خواهید بینی بهتر و راست‌تری بدون جراحی تهاجمی ایمپلنت داشته باشید، لیفتینگ بینی با نخ ممکن است پاسخ شما باشد. لیفتینگ بینی با نخ می‌تواند ترکیب بینی شما را بهبود داده شکل و ارتفاع آن را بدون جراحی ارتقاء دهد.

سوالات متداول


نتیجه لیفتینگ بینی با نخ معمولا یک تا دو سال باقی می‌ماند. باید به این نکته توجه داشته باشید که عوارض جانبی جزئی وجود دارد که دائمی نیستند. دلیل آن این است که لیفتینگ بینی با نخ سبب تولید کلاژن جدید در پوست و محکم شدن آن به مرور زمان می‌شود. برای نتیجه بهتر، تکرار آن هر ۶ ماه تا یکسال پیشنهاد می‌شود.

تعداد نخ‌هایی که برای نتیجه بهتر نیاز است از فردی به فرد دیگر متفاوت است. تعداد مناسب نخ‌هایی که نیاز است در جلس�� مشاوره‌ای که با پزشک دارید به شما گفته خواهد شد.

عوارض جانبی خیلی کمی دارد و تقریبا هیچ وقت تخریب نمی‌شود زیرا فقط  یک تزریق در نوک بینی‌ انجام می‌شود.

در مقایسه با پر کننده‌های بینی، مهاجرت به سمت این عمل و پراکندگی آن بیش از حد معمول است و خطر برآمدگی در آن تقریبا صفر است. درست مانند استفاده از پر کننده‌های بینی،  برخی ناراحتی‌ها در هفته‌ بعد از عمل قابل انتظار است اما تقریبا بعد از دو هفته از بین می‌روند.

خطر عفونت در هر عمل ایمپلنت گذاری وجود دارد هرچند کم است. در خلال انجام عمل اطمینان از استریل بودن، جهت جلوگیر از عفونت، بیشترین اهمیت را دارد و نیز حداقل تا سه ساعت بعد از عمل از بکار بردن مواد آرایشی یا هرنوع عمل در صورت خودداری کنید.

در موارد مشخصی بله. جدای از مهارت و بی‌عیب و نقصی کار پزشکتان، نتیجه عمل لیفتینگ بینی با نخ، خیلی به نوع نخی که استفاده می‌شود بستگی دارد.

بیشتر نخهایی که امروزه استفاده می‌شوند، نخهای یک لایه کوتاه و صاف هستند که حتی حداقل نتیجه را هم نمی‌دهند زیرا آنها خیلی نازک و صاف هستند و بنابراین نمی‌توانند به اندازه کافی نقش را به عنوان داربست برای بالا بردن بینی ایفا کنند. از سوی دیگر، نخهایی که خیلی ضخیم هستند احتمال ایجاد زخم را بالا می‌برند.

عمل در فقط یک جلسه کامل می‌شود. در مقایسه با نیاز به تکرار درمان در سایر انواع روش‌های استفاده از نخ، مقدار کمی تخریب و عوارض جانبی وجود دارد بنابراین درد، زمان و هزینه آن حداقل است.

نخهای کوتاه و صاف به هیچ وجه نتیجه خوبی نمی‌دهند و ممکن است پول و وقتتان را هدر بدهید. نخهایی که خیلی ضخیم هستند ممکن است در نقطه تزریق اثر زخم به جای گذارند. نخهایی که دندانه‌های روی آنها صحیح است بهترین لیفت و اثر را بر روی پل و نوک بینی می‌گذارند. بنابراین باید نخ را هوشمندانه انتخاب شود.

اگر قبلا به دنبال انجام عمل لیفتینگ بینی با نخ بوده‌اید اما به این نتیجه رسیده‌اید که نتیجه خوبی ندارد، ممکن است به دلایل زیر باشد:

  • نوع نخ به درستی انتخاب نشده
  • شماره نخی که استفاده شده اشتباه بوده
  • روشی که برای قرار دادن نخ بینی و گرفتن بهترین نتیجه از لیفتینگ استفاده شده، اشتباه بوده.

ضخامت صحیح و وجود دندانه‌ها عوامل ضروری برای گرفتن نتیجه مطلوب از لیفتینگ بیینی با نخ هستند. از سوی دیگر انجام این عمل صرفا برای بالا بردن استحکام پوست، نتیجه لیفتینگ را بهتر می‌کند.

عمل لیفتینگ بینی با نخ گزینه خیلی خوبی برای تقویت بینی مردان است بخصوص در همراهی با پرکننده‌های بینی تا نتایج درخشان و خوبی ارائه کند. همچنان که مردان تمایل به ساختارهای بزرگتر دارند، تعداد نخهایی که نیاز دارند در مقایسه با متوسط نخهایی که زنان نیاز دارند، ممکن است بیشتر باشد. این عمل برای مردان و زنان به همراه نتایج خوب در ارتقای پل بینی و تیزی نوک بینی انجام می‌شود.

معمولا تنها یک جل��ه نیاز است. تا زمانیکه به تعداد کافی از نوع صحیح نخ استفاده شود، نتایج بیشتر بستگی به نوع و تعداد نخهای استفاده شده دارد تا تعداد جلسات.

این امر تا حد زیادی به هدف و علاقمندی شما به ظاهر بینی‌تان بستگی دارد. برای تنظیم بلندی پل بینی فیلرها هنوز گزینه مناسبتری هستند در مقابل برای درخشندگی و تناسب لیفتینگ بینی با نخ گزینه بهتری است.

اگر آنچه که به دنبال آن هستید خیلی مهم است، بهترین حالت، استفاده از ترکیب پرکننده‌های بینی و لیفتینگ بینی با نخ برای بازسازی بینی است. نتیجه ترکیب این دو روش درمانی کمتر از رینوپلاستی ایمپلنت و هنوز قابل برگشت است.

توجه کنید: با توجه به این که این یک عمل پزشکی است، نتیجه و خروجی آن تضمین شده نیست و ممکن است فردی به فرد دیگر متفاوت باشد.
tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *