instagram
telegram
phone

زیبایی بینی بدون عمل جراحی (با تزریق ژل)

cham-soc-da-mat-dac-tri-tadi-v-spa-20143201152277
پروتز چانه صورت با جراحی و تزریق ژل و چربی
۲۱ مرداد ۱۳۹۴
لیفت و کشیدن پوست صورت بدون جراحی
۲۱ مرداد ۱۳۹۴

زیبایی بینی بدون عمل جراحی (با تزریق ژل)

female face, before and after cosmetic nose surgery
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

female face, before and after cosmetic nose surgery

زیبایی بینی بدون جراحی، یک روش درمانی ساده است که در آن از تزریق فیلر و  ژل برای اصلاح ظاهر بینی مطابق با معیارهای زیبایی بینی استفاده می‌شود. برخلاف جراحی رینوپلاستی، تزریق ژل‌، این امکان را فراهم می‌کند که نتایج سریع درمانی با دوره بهبود به نسبت کوتاه یا حتی بدون نیاز به دوره بهبود برای بیمار ایجاد شود. زیبایی بینی بدون جراحی با تزریق ژل بینی، یک روش درمانی بی‌خطر و غیرتهاجمی است که می‌تواند به‌عنوان جایگزینی برای عمل زیبایی بینی یا رینوپلاستی توسط جراح بینی مورداستفاده قرار گیرد.

در کلینیک زیبایی سیب سرخ از تکنیک‌های بسیار تخصصی و سفارشی شامل استفاده از تزریق ژل برای بازیابی و بهبود مشکلات ظاهری بینی استفاده می‌شود. این روش‌ها شامل تزریق ژل‌های ماندگار برای دستیابی به یک ظاهر زیبا و نتایج بلندمدت در ارتباط با اصلاح ظاهر بینی بیمار است. به دنبال انجام یک مشاوره جامع در کلینیک سیب سرخ، پیرامون زیبایی ظاهری بینی و مشکلات مربوط به عدم تناسب آن، یکی از پیشنهادهای پزشکان ما استفاده از روش زیبایی بینی بدون جراحی با تزریق ژل به‌عنوان راه‌حلی مناسب برای دستیابی به نتایج بهینه و بهبود زیبایی بینی بدون جراحی است. بدین ترتیب بیمار می‌تواند از عوارض خطرناک جراحی و در برخی موارد نتایج نامناسب جراحی مصون بماند.

کاندیدای مناسب برای استفاده از روش درمانی رینوپلاستی غیر جراحی


کسانی برای استفاده از روش زیبایی بینی بدون جراحی مناسب هستند که دارای شرایط زیر باشند:

 • بینی آن‌ها کمی انحراف داشته باشد.
 • افراد دارای بینی کوچک که ظاهر بینی آن‌ها نیاز به اصلاح دارد.
 • بینی‌های قلاب مانند که نیاز به صاف شدن دارند.
 • افرادی که بر روی بینی آن‌ها برآمدگی کمی وجود دارد.
 • مواردی که افتادگی ملایم یا خفیف روی سر بینی وجود دارد.
 • افرادی که بینی آن‌ها پس از جراحی رینوپلاستی نیاز به اصلاح دارد.
 • مواردی که به ارتفاع، ساختار و سر بینی بزرگتری نسبت به بینی خود نیاز دارند.

اگر ریشه بینی -در بالای پل بینی- فرورفته باشد می‌تواند یک تصور بصری از حالتی شبیه به قوز ایجاد کند یعنی احساس شود که یک برآمدگی بر روی پل بینی وجود دارد در حالی که در واقع چنین نیست. در این شرایط باید به درستی تشخیص داده شده و بطور مناسب توسط یک جراح پلاستیک واجد شرایط اصلاح شود. رفع فرورفتگی بینی و پیشانی هدف اصلی برجسته کردن پل بینی بدون بالا بردن یا تغییر شکل نوک بینی است که در نتیجه تغییر آشکاری را در شکل، زاویه یا طول نوک بینی ایجاد نمی‌کند. رینوپلاستی غیرجراحی برای بیمارانی است که شرایط اصلی نوک بینی آنها بهتر بوده و فقط نیاز به اصلاح فرورفتگی پل بینی دارند. به منظور درمان فرورفتگی پیشانی و بینی وفرورفتگی جمجمه در پیشانی روش‌های مختلفی وجود دارد که در این مقاله روش‌های مختلف و مزایا و معایب هر روش ارائه شده است.

زیبایی بینی بدون جراحی با تزریق ژل در کلینیک سیب سرخ


قبل از درمان

۱۵ تا ۳۰ دقیقه قبل از شروع تزریق ژل بینی، از مواد بی‌حسی موضعی بر روی بینی استفاده می‌شود. هنگامی‌که کرم از روی پوست پاک شد، از یخ بر روی بینی استفاده می‌شود تا به‌این‌ترتیب بی‌حسی بینی بیشتر شود و ریسک ایجاد کبودی بر روی آن کاهش یابد.

تزریق

مقدار کمی از  ژل به محل تزریق شده و موقعیت آن‌ها به‌طور دقیق در زیر پوست تنظیم می‌شود. به‌این‌ترتیب می‌توان کنترل کامل بر ظاهر و زیبایی ایجادشده در طول درمان کوچک کردن بینی داشت. پزشک در ادامه محل تزریق را ماساژ می‌دهد تا به‌این‌ترتیب بتواند ظاهربینی را با توجه به نیازهای درمانی اصلاح نماید. در طول درمان، بیمار کاملاً بیدار و هوشیار است. در این زمان معمولاً یک آینه در اختیار قرار داده می‌شود تا با استفاده از آن بیمار بتواند نتیجه تزریق ژل به بینی را مشاهده کرده و کنترل نماید.

rhinoplasty_non_surgical

مراقبت‌های پس از درمان

 • اجتناب از آرایش به مدت ۶ ساعت
 • اجتناب از تمرینات ورزشی سنگين در روز اول
 • پرهیز از مصرف فرآورده‌های پوستی اسیدی به مدت ۲۴ ساعت
 • پرهیز از  سونا، یا یوگای داغ به مدت ۱ هفته بعد از درمان

بهبودی

در این روش درمانی جراحی کوچک کردن بینی نیازی به استراحت یا ریکاوری پس از درمان وجود ندارد و در صورت نیاز، این دوره زمانی بسیار کوتاه است. در حقیقت، اکثر بیماران می‌توانند بلافاصله پس از تزریق ژل بینی به فعالیت‌های عادی خود بازگردند و فعالیت‌های روزمره خود را مجدداً شروع کنند.

نتایج

نتایج این روش درمانی کوچک کردن بینی بدون جراحی برای مدت ۶ تا ۱۲ ماه ماندگاری و دوام دارد. لازم است از یک برنامه درمانی منظم برای حفظ نتایج حاصل از این روش درمانی استفاده شود. نتایج عمل بدون جراحی بالا بردن نوک بینی با تزریق ژل طولانی‌مدت هستند، اما دائمی نیستند و به‌این‌ترتیب این امکان در اختیار افراد متقاضی قرار دارد که بتوانند در صورت تمایل ظاهر و وضعیت پوست خود را اصلاح نمایید.

مزایا


مزایای عمل بینی بدون جراحی با تزریق ژل به شرح زیر هستند:

 • دستیابی به نتایج تقریبا ماندگار: درصورتی‌که یک بیمار درباره استفاده از روش جراحی بینی تردید دارد، زیبایی بینی بدون جراحی با تزریق ژل می‌تواند نتایج مشابه جراحی بینی سنتی را برای فرد به همراه داشته باشد، اما این نتایج برای همیشه ماندگاری و دوام ندارد.
 • هزینه کمتر: عمل بینی بدون جراحی با تزریق ژل هزینه‌ای کمتری نسبت به نرخ عمل زیبایی بینی و جراحی پولیپ بینی دارد. قیمت و هزینه تزریق ژل در بینی بستگی به مقدار تزریق و اصلاح انجام شده بر روی بینی دارد.
 • غیرتهاجمی بودن: فکر کردن به عمل جراحی یا قرار گرفتن تحت بی‌هوشی عمومی به حدی برای بعضی افراد نگران‌کننده است که از انجام عمل جراحی زیبایی بینی خودداری می‌کنند. این موضوع در حالی است که کوتاه کردن بینی بدون جراحی با تزریق ژل ۱۰۰% بدون نیاز به عمل جراحی و غیرتهاجمی انجام می‌شود و در این حالت فقط چند سوزن به بینی شما وارد می‌شود.
 • دوره بهبود کوتاه: با استفاده از روش زیبایی بینی بدون عمل جراحی با تزریق ژل نیازی به استراحت پس از تزریق ژل نیست و دیگر شما با ظاهر کبود یا همراه با پانسمان برای چند روز پس از جراحی روبه‌رو نخواهید شد. در این حالت فقط کمی احساس درد و مقدار کمی ورم در روز انجام تزریق وجود خواهد داشت. همچنین امکان ازسرگیری تمام فعالیت‌های عادی در روز پس از تزریق برای بیمار وجود دارد.
 • بدون درد: یکی از دلایل متداول بودن این روش درمانی بین افراد، بدون درد بودن آن است.

خطرات و عوارض احتمالی


برخی از عوارض خاصی که ممکن است بعد از انجام یک عمل زیبایی بینی بدون جراحی بروز کند عبارت است از:

 • قرمزی بینی که بعد از چند روز به‌خودی‌خود برطرف می‌شود.
 • ورم و خون‌مردگی در ناحیه بینی که به‌تدریج برطرف می‌شود و شما می‌توانید نتایج عمل را ببینید.
 • حساس شدن بینی
 • بروز عفونت
 • آسیب‌دیدگی پوست بینی
 • ایجاد حالت نامتقارن یا ناهموار بر روی بینی و یا نتایجی که باعث نارضایتی شما شود.

بهترین راه برای کاهش خطرات این عمل آن است که به یک پزشک کاملاً ماهر و مجرب که آموزش و تجربه کافی درزمینه مواد تزریقی داشته باشد و این عمل را به دفعات متعدد انجام داده باشد، مراجعه کنید. تزریق ژل به بینی در کلینیک سیب سرخ  زیر نظر پزشکان متعهد  و با تجربه، با کمترین عوارض ممکن همراه خواهد بود.

هزینه درمان


هزینه زیبایی بینی بدون جراحی بستگی به نوع پر کننده استفاده شده و تعداد تزریق‌های موردنیاز دارد. به‌هرحال یک حقیقت درباره هزینه جراحی بینی لازم به ذکر می‌باشد: هزینه زیبایی بینی بدون عمل جراحی معمولاً ۸۰ درصد کمتر از هزینه زیبایی بینی با جراحی است، زیرا در این حالت نیازی به اتاق عمل و استفاده از خدمات متخصص بی‌هوشی نیست.
tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

1 دیدگاه

 1. دانلود فیلم رزمی جدید می‌گه:

  سلام.وبسایت جامعی دارید.خیلی زحمت میکشید بابتش و ازین بابت کمال تشکر رو دارم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *