instagram
telegram
phone

درمان و رفع چین و چروک (ترک) دور چشم

hj
رفع غبغب:راه ها و روش ها
۲ شهریور ۱۳۹۴
درمان و رفع سلولیت(تجمع چربی و فرو رفتگی پوست ران)
۲ شهریور ۱۳۹۴

درمان و رفع چین و چروک (ترک) دور چشم

kerutan-wajah
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

vvvvXS

پوست صورت انسان خاصیت ارتجاع پذیری دارد. این موضوع به معنی این است که پوست صورت می‌تواند شکل اولیه خود را پس از کشیده شدن یا قرار گرفتن تحت فشار حفظ کند و این ویژگی برای حفظ ظاهر، بسیار مهم می‌باشد. متأسفانه، با افزایش سن، پوست قابلیت ارتجاعی خود را از دست می‌دهد. به همین دلیل بر روی پوست چین‌وچروک ایجادشده و پوست بعضی از نقاط بدن به‌تدریج دچار افتادگی می‌شود. یکی از روش‌های اجتناب از ایجاد چروک دور چشم این است که فرد هیچ‌گاه لبخند نزند، اخم ننماید یا با چشمان نیمه‌باز به اطراف نگاه نکند. با توجه به اینکه انجام این کارها غیرممکن می‌باشد، اکثر افراد به دنبال یافتن راه‌های جایگزین برای اصلاح چروک صورت و رفع خط اخم هستند. با تزریق بوتاکس میتوانید زیبایی از دست رفته ی صورت خود را برگردانید.

کلینیک زیبایی سیب سرخ ارائه‌دهنده انواع روش‌های درمان چین‌و چروک زیر چشم شامل بوتاکس، تزریق ژل، هایفوتراپی و لیزر فرکشنال CO2 می‌باشد. پزشکان این کلینیک با توجه به عمق چروک و نوع پوست، بهترین روش درمانی را برای شما انتخاب می‌کنند تا در سریع‌ترین زمان ممکن و بدون هیچ‌گونه عوارض، جوانی را به پوست صورت شما بازگردانند.

علت‌ها و دلایل


بالا رفتن سن یکی از دلایل اصلی ایجاد چین و چروک دور چشم است. در زمان جوانی، پوست سرشار از کلاژن و الاستین است، اما با افزایش سن، به‌تدریج سطح کلاژن و الاستین پوست کاهش پیدا می‌کند و خطوط پا کلاغی در اطراف چشم ظاهر میشود. علاوه بر این، عضلات صورت نیز به‌تدریج با بالا رفتن سن ضعیف می‌شوند. تمام این شرایط در کنار هم باعث می‌شوند حفظ جوانی و صاف بودن پوست صورت به‌تدریج سخت‌تر شود.

آسیب واردشده درنتیجه قرار گرفتن در معرض نور خورشید نیز دومین عامل اصلی تأثیرگذار در ایجاد چین و چروک و سیاهی دور چشم است. به‌این‌ترتیب آسیب واردشده به خاطر نور خورشید می‌تواند ظاهر پوست را تحت تأثیر قرار دهد. به همین خاطر لازم است که مراقبت از پوست از سنین پایین آغاز شود. در سنین بالاتر، هنگامی‌که خطوط و چین‌وچروک‌های ریز در پوست ظاهر شوند، خلاص شدن از دست چروک اطراف چشم و ایجاد ظاهر مناسب برای پوست، سخت‌تر از قبل خواهد بود.

جالب توجه است که بدانیم بسیاری از مردان و زنان چین و چروک زیر چشم را در اواسط دهه ۲۰ سالگی عمر خود مشاهده می‌کنند. به‌این‌ترتیب اکثر افراد هنگام اطلاع از ایجاد این مشکل در این سنین شگفت‌زده می‌شوند. با توجه به اینکه لبخند زدن، اخم کردن، نگاه کردن با چشم نیمه‌باز و خندیدن همگی می‌توانند پوست گوشه‌های چشم را دچار چروک کنند، می‌توان گفت که اجتناب از ایجاد این مشکل سخت و دشوار است.

راه‌ها و روش‌های درمان


روش های اصلی درمان چروک دور چشم به شرح زیر هستند:

تزریق بوتاکس

تزریق بوتاکس یکی از روش‌های مؤثر برای رفع چین‌وچروک دور چشم و زیبایی صورت در کلینیک سیب سرخ می‌باشد که در آن با انجام تزریق‌های لازم می‌توان عضلات صورت را ریلکس کرده و باعث رفع چروک زیر چشم می شود.

 چروک زیر چشم در اکثر مواقع زمانی مشاهده می‌شود که عضلات اطراف چشم‌ها فعالیت می‌کنند. به‌این‌ترتیب آشکار شدن این مشکل در زمان لبخند زدن، اخم کردن، یا با چشم نیمه‌باز نگاه کردن غیرقابل‌اجتناب می‌باشد. تزریق بوتاکس صورت می‌تواند باعث ریلکس شدن این عضلات شود و به‌این‌ترتیب دیگر انقباض آن‌ها باعث ایجاد چروک دور چشم نمی‌شود و باعث رفع چین و چروک دور چشم می‌شود.

نتیجه رفع چروک دور چشم با بوتاکس بعد از یک تا پنج روز قابل مشاهده است و نتیجه کامل درمان چروک زیر چشم نیز بعد از حدود یک تا دو هفته به دست می‌آید. نتیجه درمان سه تا شش ماه دوام خواهد داشت. اگر بیمار بخواهد تأثیر درمان چروک دور چشم حفظ شود باید تزریق بوتاکس را تکرار کند.

بوتاکس، درمانی بی‌خطر است اما می‌تواند در صورت پخش شدن بوتاکس در خارج از ناحیه تحت درمان منجر به ایجاد عوارض جانبی برای بیمار شود. بنابراین برای انجام این تزریق لازم است از خدمات یک پزشک با تجربه با دانش مناسب از آناتومی و عملکرد عضلات صورت�� استفاده شود. پزشکان کلینیک سیب سرخ می‌توانند شما را در این زمینه یاری کنند تا درمانی بی‌خطر و بدون عوارض و با قیمت مناسب را تجربه کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد روش بوتاکس بر روی لینک کلیک کنید.

B

تزریق ژل

پزشکان کلینیک سیب سرخ می‌توانند با تزریق ژل یا تزریق چربی در صورت ، پوست اطراف چشم را بالا کشیده و از بین بردن چروک زیر چشم را نیز انجام دهند . خطوط ایجادشده در نواحی اطراف چشم‌ها را به سه دسته به شرح زیر می‌توان طبقه‌بندی کرد:

  •   چین‌وچروک‌های نوع ۱: تزریق ژل‌های نرم برای صاف کردن این چین‌وچروک‌ها در مراحل اولیه تشکیل آن‌ها بسیار مناسب هستند و این کار با هیدارته کردن و تقویت پوست برای ایجاد قدرت تحمل فشار واردشده به خاطر عضلات صورت و نیز تحمل تأثیرات ناشی از بالا رفتن سن و فاکتورهای محیطی انجام می‌شود. در این حالت معمولاً به یک دوره تشکیل شده از ۳ جلسه درمان چین و چروک دور چشم برای دستیابی به نتایج مورد انتظار نیاز است و این نتایج برای ۶ ماه دوام و ماندگاری دارد. در ادامه لازم است برای حفظ نتایج این روش درمانی هر ۶ ماه یک بار تکرار شود.
  • چین‌وچروک‌های نوع ۲: تزریق ژل‌های قوی‌تر، انتخاب بهتر برای چین‌وچروک‌های ایجادشده برای مدت طولانی در اطراف چشم‌ها است که همیشه قابل رؤیت هستند. این ژل‌ها نیرومندتر هستند و به‌آرامی قالب پوست شمارا به خود گرفته و نتایج ظاهری بسیار طبیعی ایجاد می‌کنند. در این حالت نتایج ناشی از یک جلسه درمانی می‌تواند برای بیمار تا ۱۲ ماه ماندگاری و دوام داشته باشد.
  • چین‌وچروک‌های نوع ۳: تزریق بوتاکس معمولاً بهترین روش برای درمان چین‌وچروک‌های عمیق ایجادشده بر روی پوست است، اما در این حالت می‌توان تقبل هزینه تزریق بوتاکس را به همراه تزریق ژل برای بیمار استفاده کرد تا به‌این‌ترتیب حجم از بین رفته پوست را نیز به‌طور همزمان بازیابی کرد و نتایج حاصل از درمان را بهبود بخشید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تزریق ژل بر روی لینک کلیک کنید.

لیزر

به منظور جوانسازی و رفع چین‌و چروک اطراف چشم  می‌توان از نور لیزر استفاده نمود. در این روش برای بازسازی و رفع چین و چروک پوست، نور لیزر به لایه‌های زیرپوست تابانده می‌شود تا آثار پیری را حذف نماید. برخی از لیزرها می‌توانند در لایه‌های پوست به‌صورت میکروسکوپی حفره‌هایی را ایجاد کنند، این کار درنهایت می‌تواند به حذف چین‌وچروک اطراف چشم منجر شود. ایجاد این حفره‌ها فرصتی را در اختیار پوست قرار می‌دهد تا به‌صورت طبیعی خود را بازسازی کرده و کلاژن‌های جدید تولید نماید. روش‌های مختلفی در خصوص لیزر کردن اطراف چشم وجود دارد که هرکدام نقاط مثبت و منفی خود را دارند. یکی از متداول‌ترین روش‌های رفع چروک دور چشم  استفاده از “لیزر فرکشنال ” CO2 می‌باشد.

هایفوتراپی

هایفو HIFU یکی از مؤثرترین و مدرن‌ترین تکنیک‌های لیفت صورت و رفع چروک دور چشم با روش غیرجراحی است که مکانیزم عملکرد آن با امواج صوتی اولتراسوند ساده (دقیقاً مانند دستگاه سونوگرافی معمولی) می‌باشد. هایفو یک روش مؤثر برای رفع و درمان چین‌وچروک صورت و دور چشم می‌باشد.

 در هایفو دور چشم ، با ارسال انرژی متمرکز اولتراسوند به لایه زیرین پوست، که معمولاً در جراحی‌های زیبایی هدف درمان است، بدن (بدون برش یا سوراخ کردن سطح پوست) برای تولید کلاژن تحریک می‌شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد هایفوتراپی بر روی لینک کلیک کنید.

468281_788
tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *