instagram
telegram
phone

تزریق ژل در صورت:نحوه،فواید،عوارض و قیمت

کاااشت-مو
کاشت موی طبیعی سر : هزینه و روش های پیوند مو
۸ مرداد ۱۳۹۴
لاغری موضعی:بهترین راه و روشهای بدون جراحی
۸ مرداد ۱۳۹۴

تزریق ژل در صورت:نحوه،فواید،عوارض و قیمت

aaadqsqqq
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

امروزه انواع مختلفی از ژل های تزریقی برای برجسته سازی و فرم دهی صورت وجود دارند که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) می باشند و پزشکان زیبایی کلینیک سیب سرخ نیز از آنها برای جوان سازی پوست استفاده می کنند. در روش تزریق ژل در صورت از انواع مختلف ژل به منظور برجسته سازی و فرم دهی اجزای صورت مانند گونه ها، لب، چانه و فک بمنظور افزایش زیبایی و جذابیت چهره واز بین بردن خطوط چین و چروک صورت (خط لبخند ، خط اندوه، گودی زیر چشم)استفاده می شود. برخی از این ژل ها مانند ژل هیالورونیک نه تنها باعث برجسته سازی و فرم دهی عالی به صورت شما می شود بلکه دارای خاصیت منحصربفرد افزایش رطوبت پوست شما نیز می باشد. بطور مثال با تزریق ژل به چانه می توان ، به صورتی متعادل تر دست یافت .

جایگزینی

موارد کاربرد تزریق ژل:


پزشکان کلینیک سیب سرخ از تزریق ژل در موارد زیر استفاده می کنند

پروتز لب، پروتز چانه، پروتز گونه، رفع خط اخم، رفع خط خنده، از بین بردن جای زخم و بخیه
درمان جای جوش، درمان لاغری صورت، زیبایی بینی بدون جراحی، لاغری موضعی
رفع پف زیر چشم، درمان چین و چروک دور چشم،رفع گودی و سیاهی زیر چشم
درمان چین و چروک پوست صورت، لیفت گردن، درمان افتادگی پوست صورت و گردن

 مراحل تزریق ژل در کلینیک سیب سرخ:


 جایگزین

مشاوره

در طول جلسه مشاوره،  پزشکان زیبایی  کلینیک سیب سرخ، با بررسی وضعیت پوست، فرم صورت  و سابقه پزشکی شما، مناسب ترین روش را بمنظور تزریق ژل صورت، افزایش جذابیت و زیبایی چهره تان به شما توصیه می کنند. در این مرحله یک برنامه درمانی برای شما توصیه می شود که در آن نحوه تزریق ژل برای بهبود ظاهر صورت مشخص می شود.

تزریق ژل

قبل از شروع درمان  زیباسازی پوست ، ناحیه مورد نظر تمیز شده و از مواد بی حسی موضعی برای بی حس کردن ناحیه قبل از انجام تزریق ژل گونه و لب  استفاده می شود. در ادامه پزشک مقدار مناسب از ژل را به زیر پوست بیمار تزریق می نماید تا به میزان برجسته سازی و فرم مورد نظر برسد. بزرگترین مزیت روش‌های غیر جراحی تزریق ژل گونه و لب این است که برگشت‌پذیر و موقتی هستند. روش گونه گذاری بدون جراحی و رفع جای اسکار ، آسان، مقرون به صرفه و موقتی است. این عوامل سبب می‌شوند که روش تزريق ژل به صورت برای افرادی که خواهان جراحی نمی‌باشند، بسیار جذاب باشد.

در این حالت با توجه به نوع ژل و نواحی مورد نظر برای برحسته سازی و فرم دهی، شخص می بایست بتواند برجسته شدن و فرم دلخواه خود را بلافاصله پس از تزریق ژل مشاهده نماید.

پس از تزریق ژل

نتایج و افزایش جذابیت بعد از تزریق ژل به صورت بلافاصله در فرد قابل مشاهده است. معدودی از افراد پس ازاتمام با میزان کاملاً اندکی کبودی و تورم مواجه شده، اما این علائم موقت هستند و پس از مدتی خودبخود و بدون هیچ درمانی برطرف می شوند. همچنین شخص می تواند بلافاصله پس از تقبل هزینه فیلر و اتمام کار حتی آرایش کرده و یا به محل کار خود باز گردد.

برای حداکثر کردن نتایج پس از تزریق ژل لب و تزریق ژل در گونه، توصیه می شود اقدامات مراقبتی زیر را مورد توجه قرار دهید:

  • نواحی فرم دهی شده مخصوصا مکان تزریق ژل خط خنده را برای ۲۴ ساعت پس از تزریق مالش ندهید.
  • از سولاریم استفاده نکنید و از قرار دادن پوست نواحی فرم دهی شده در معرض نور مستقیم خورشید برای ۲ هفته پس از تزریق ژل به لب خودداری نمایید.
  • بعد از تزریق ژل خط خنده فعالیت های عادی مراقبت از پوست و آرایش های مورد نظر خود را بدون وارد کردن فشار اضافی به پوست انجام دهید.

نمونه برجسته‌سازی و فرم‌دهی صورت در کلینیک سیب سرخ

نظرات مراجعه کنندگان:


مدت دوام و ماندگاری نتایج:


مدت زمان دوام و ماندگاری نتایج تزریق ژل بستگی به نوع ژل استفاده شده، ناحیه تحت درمان دارد.برای مثال، تزریق ژل در لب ها با سرعت بیشتر در مقایسه با مواد تزریق شده برای رفع خط لبخند و اندوه از بین می روند. به طور کلی، هر چه غلظت این محصولات بیشتر باشد و در لایه های عمیق تر پوست تزریق شود، دوام و ماندگاری نتایج  افزایش پیدا خواهد کرد.

ژل های هیالورونیک دوام و ماندگاری موقت دارند و به همین خاطر اغلب اولین محصولاتی هستند که قبل از بقیه پیشنهاد می شوند. این نوع ژل ها معمولاً تا ۲ سال با توجه به نوع تزریق، دوام و ماندگاری دارند.

عوارض:


 ژل ها معمولاً به عنوان یک روش درمانی زیبایی موثر و کاملا بدون عارضه می باشند، ازآنجایی‌که از موادی ساخته شده اند که در بدن انسان نیز وجود دارند (مانند غضروف ها ، چشم و …). می توان گفت که قرمز شدن و ورم اندک پوست پس از تزریق تنها عوارض جانبی تزریق ژل گونه می باشد که پس از مدتی خودبخود و بدون نیاز به هیچ درمانی از بین می روند. عوارض ناشی از تزریق ژل به صورت كاملا بستگی به نوع ژل دارد. تزریق فیلرهایی خوب هستند كه نخست، بدن به آنها واكنش نشان ندهد و بعد به مرور زمان قوام و شكل خود را زیر پوست محل تزریق از دست ندهد. مثلا ژل‌هایی وجود دارند كه بعد از تزریق تا چند ماه هیچ مشكلی ندارند ولی بعد از چند سال گلوله گلوله می‌شوند و در این صورت تخلیه آنها از پوست هم بسیار مشكل است لذا مراجعه‌كننده باید از پزشك خود نوع و مارك ژل را بپرسد.  البته مواردی از عوارض تزریق ژل هم وجود دارد كه ربطی به كیفیت بد آن ژل تزریقی ندارد بلكه به‌علت تكنیك غلط تزریق است. مثلا اگر موضع خوب ضد‌عفونی نشده و شرایط تزریق استریل رعایت نشود در محل تزریق فیلر ممكن است عفونت ایجاد شود كه البته در این موارد می‌توان با درمان مناسب ضد‌میكروبی مشكل را حل كرد. البته در بعضی موارد عوارض كوتاه‌مدتی در ۲ تا۳ روز اول تزریق نیز به‌وجود می‌آید مثل تورم و التهاب محل تزریق یا حتی كبودی و خون مردگی كه بعد از چند روز خوب می‌شود.

هزینه و قیمت:


 از آنجائیکه میزان برجسته سازی و فرم دهی اجزای مختلف صورت با یکدیگر فرق دارند و همچنین میزان سی سی مورد نیاز برای هر بخش و هر فرد متفاوت می باشد ، محاسبه قیمت ژل وهزینه و قیمت تزریق ژل صورت تنها پس از مشاوره بالینی ، توسط پزشک پزشک قابل محاسبه می باشد. هزینه تزریق ژل گونه، لب، چانه و … با استفاده از پر کننده های پوست بستگی به نوع و برند محصول استفاده شده و تعداد سرنگ های تزریق ژل مورد نیاز برای دستیابی به نتایج مطلوب دارد. بنابراین هزینه تزریق ژل گونه در افراد متفاوت است. همچنین میزان قیمت پروتز لب و گونه براساس نوع جراح و میانگین هزینه برای پروتز چانه و دیگر اعضاء متفاوت میباشد. هزینه تزریق ژل مانند سایر روش های درمان زیبایی تحت پوشش بیمه های درمانی قرار نمی گیرد.

جایگزین2

مصاحبه با دکتر داوود مقامی در مورد کاربردهای تزریق ژل:


1

فیلر-و-تزریق-بوتاکس

ژل های پوست از چه موادی ساخته می شوند؟


هر کدام از ژل ها دارای فرمول منحصر به فرد برای خود هستند و به این ترتیب دارای ساختار، تراکم، و عمق تزریق متفاوت می باشند. به این ترتیب بعضی از ژل ها برای درمان نواحی خاص بدن مانند درمان خط لبخند و خط اخم مناسب تر از بقیه هستند. معمولاً، ژل های پوست با توجه به ماده ای که از آن ساخته می شوند، طبقه بندی می گردند. توجه داشته باشید که از محصولات مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و نام های تجاری معتبر برای اهداف زیبایی و از بین بردن خط لبخند استفاده کنید و این درمان را با مراجعه به مراکز درمانی معتبر و پزشکان پزشککه دارای بورد تخصصی در حوزه جراحی زیبایی هستند، دریافت نمایید.

هیالورونیک (HA)

هیالورونیک یک ماده طبیعی است که در پوست انسان یافت می شود. این ماده به برآمدگی پوست و حفظ رطوبت آن کمک می کند. ژل های ساخته شده از هیالورونیک معمولاً نرم و کرم مانند هستند. نتایج حاصل از تزریق ژل هیالورونیک موقت است و تا ۲ سال ماندگاری دارند. ژل های هیالورونیک که مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) هستند عبارت از ژوویدرم، بلوترو، رستیلان، پرلان، و ولوما است که معتبرترین آنها که بخصوص در آمریکا و اروپا بسیار استفاده می شود ژوویدرم فرانسه می باشد که به همین علت کلینیک سیب سرخ از همین برند برای برجسته سازی و فرم دهی مراجعین خود استفاده می کند.


tamas++-new

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

دیدگاه ها بسته شده است